Wykonanie modernizacji ujęcia wody w miejscowości Pruska Mała Gmina Augustów
GMINA AUGUSTÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00141256
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00141256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-09 10:31
- Lokalizacja
- Augustów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51221cf3-df06-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8461595610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00141256 z dnia 2021-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji ujęcia wody w miejscowości Pruska Mała Gmina Augustów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA AUGUSTÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazurska 1C,
1.5.2.) Miejscowość: Augustów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 876433056
1.5.8.) Numer faksu: 876432903
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina-augustow@gmina-augustow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-augustow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ug.augustow.wrotapodlasia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji ujęcia wody w miejscowości Pruska Mała Gmina Augustów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51221cf3-df06-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006128/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja SUW Pruska Mała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106879/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AK.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1032069,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest:
Roboty polegać będą na wykonaniu modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Pruska Mała Gmina Augustów na działce oznaczonej numerem geodezyjnym 27/1. W ramach przedmiotowego postępowania zmodernizowane zostaną ujęcia wody SW-1 i SW-2 wraz z pompami głębinowymi oraz rurociągami. Wewnątrz budynku zamontowane zostaną filtry pośpieszne I i II stopnia, sprężarka do napowietrzania pneumatyki ze zbiornikiem 270 l, lampa UV. Dodatkowo stacja uzdatniania wody wyposażona zostanie w zespół prądotwórczy z układem czerpni i wyrzutami powietrza z pomieszczenia oraz układem wydechu spalin o mocy 85 kVA/68 kw jak również zamontowana zostanie szafa SZR.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane opisane w projekcie budowlanym które dotyczą II etapu modernizacji stacji uzdatniania wody w miejscowości Pruska Mała.
Zakres prac objętych przetargiem :
Technologia: załączony przedmiar robót w całości
Elektryka: załączony przedmiar robót w całości
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w specyfikacji technicznej, przedmiarach robót stanowiących załącznik do SWZ.
Dokumenty stanowiące o niniejszym zamówieniu należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające się i równoważne. Wymagania określone w choćby jednym z dokumentów są obowiązujące dla Wykonawcy tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Jeżeli zostaną znalezione dwuznaczności lub rozbieżności między tymi dokumentami, to Zamawiający po uzyskaniu opinii osoby nadzorującej udzieli w tym zakresie niezbędnych wyjaśnień lub wyda Wykonawcy niezbędne polecenia. Wykonawca nie może wykorzystywać tych dwuznaczności i rozbieżności na niekorzyść Zamawiającego.
W przypadku, gdy w dokumentacji przetargowej, przedmiarach lub SST zostały wskazane nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszczalne jest zastosowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od określonych w dokumentacji oraz uzyskania zgody autora dokumentacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1264440,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1264440,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1264440,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEGON Rutkowski i Wspólnicy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661943097
7.3.3) Ulica: Szosa Baranowicka 43
7.3.4) Miejscowość: Zaścianki
7.3.5) Kod pocztowy: 15-521
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1264440,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |