Budowa kaplicy pogrzebowej Etap III

Gmina Wydminy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143034
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00143034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 09:52
Lokalizacja
Wydminy, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb673059-e612-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8451972086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychNakładanie powierzchni kryjących

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143034 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kaplicy pogrzebowej Etap III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wydminy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671320

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Rynek 1/1

1.5.2.) Miejscowość: Wydminy

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-510

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874210083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wydminy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wydminy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wydminy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kaplicy pogrzebowej Etap III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb673059-e612-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000176/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa kaplicy pogrzebowej Etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117454/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KK.271.4.17.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 229886,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na dokończeniu budowy kaplicy pogrzebowej Etap III w następującym zakresie:
- inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza
- licowanie płytkami klinkierowymi kominów
- obróbka kominów
- rury spustowe
- montaż szalówki nad wejściem
- wykończenie sufitów
- wykończenie ścian
- wykończenie posadzek
- stolarka okienna i drzwiowa
- elewacja z cegły razem ze słupami (izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej pionowe z płyt układanych na sucho - powierzchnia około - 190,9 m2, ściany budynków z cegieł pełnych na zaprawie wapiennej lub cementowo-wapiennej grubości 1 cegły) – nie ujęto w przedmiarze.
- chodnik
- wyposażenie: urządzenie chłodzące, krzyż drewniany
- wykonanie instalacji i przyłączy wod.-kan.
- instalacje elektryczne
- oświetlenie terenu


Zamawiający zaleca sprawdzenie w terenie warunków wykonania zamówienia z uwagi, iż zostały wykonane roboty budowlane Etap I i Etap II

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wpłynęła jedna oferta na kwotę 673 178,01 zł. Kwota jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosiła 283 000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 673178,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 673178,01 PLN

2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane