Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways
GMINA ULAN-MAJORAT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150568
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 08:53
- Lokalizacja
- Ulan-Majorat, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-074a929a-dd72-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5381850613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150568 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ULAN-MAJORAT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 57
1.5.2.) Miejscowość: Ulan-Majorat
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-307
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833518069
1.5.8.) Numer faksu: 833518069
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ulanmajorat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ulanmajorat.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ulanmajorat.e-biuletyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-074a929a-dd72-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001927/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka trening” realizowane jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” współfinansowanego ze środków PROW na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104497/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RKS.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 182646,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup, dostawa i montaż na działcew miejscowości Stoczek, gm. Czemierniki nr działki 144,
21- 306 Czemierniki wyposażenia miejsca rekreacji i wypoczynku”, którego zakres obejmuje w szczególności:
- urządzenia siłowni plenerowej,
- urządzenia zabawowe,
- inne elementy małej architektury
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 40155,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa altany rekreacyjnej na działce nr 160 w Żakowoli Radzyńskiej, 21- 302 Kąkolewnica”, której zakres obejmuje w szczególności:- dostawę i montaż altany rekreacyjnej o wymiarach 7/4 metry,
- dostawę i montaż czterech ławek parkowych drewnianych,
- dostawę i montaż dwóch krzeseł parkowych drewnianych,
- dostawę i montaż dwóch stołów parkowych drewnianych,
- dostawę i montaż stojaka na rowery
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 32938,11 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa miejsca rekreacji i wypoczynku– placu zabaw – na działce nr 109/13 w Przegalinach Dużych,
21- 311 Komarówka Podlaska”, których zakres obejmuje w szczególności:
- dostawę i montaż urządzeń zabawkowych bujak kiwak i bujak koniczynka,
- dostawę i montaż tablicy z regulaminem placu zabaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 2873,24 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Dostawa i montaż trzech multimedialnych ławek solarnych, pojemników na odpady i stojaków rowerowych na stanowiska postojowe na działkach nr 2268/ 5, 1714/ 40, 2137/2,21- 300 Radzyń Podlaski”, których zakres obejmuje w szczególności:
- dostawę i montaż w trzech różnych lokalizacjach na terenie miasta Radzyń Podlaski multimedialnych ławek solarnych,
- dostawę i montaż w trzech różnych lokalizacjach na terenie miasta Radzyń Podlaski pojemników na śmieci,
- dostawę i montaż w trzech różnych lokalizacjach na terenie miasta Radzyń Podlaski stojaków na rowery
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.5.) Wartość części: 40650,36 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa obiektu infrastruktury turystycznej na działkach nr. 259/2, 260/2 w miejscowości Stanisławów gm. Ulan-Majorat”, których zakres obejmuje w szczególności:- dostawę i montaż drewnianej altany (wiaty turystycznej) na planie sześciokąta o średnicy 6 metrów,
- dostawę i montaż drewnianej tablicy informacyjnej,
- dostawę i montaż dziesięciostanowiskowego stojaka na rowery,
- dostawę i montaż kosza na śmieci,
- dostawę i montaż ławki z siedziskiem i oparciem drewnianym,
- utwardzenie z kostki betonowej o wymiarach 10/12 metrów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 46650,36 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa miejsca rekreacji i wypoczynki na dziąłce nr 225 w miejscowości Wohyń”, których zakres obejmuje w szczególności:- budowę altany drewnianej o wymiarach 5,5/ 6,3 metra i wysokości 5 metrów,
- budowę miejsca na ognisko,
- budowę ogrodzenia drewnianego,
- budowę grilla,
- wykonanie tablicy informacyjnej,
- wykonanie czterech ławek przy ognisku,
- wykonanie czterech stołów w altanie,
- wykonanie czterech ławek w altanie,
- dostawę i montaż kosza na śmieci 50 litrów,
- dostawę kosza na śmieci 240 litrów na kółkach,
- ułożenie nawierzchni z kostki brukowej 6,3/ 7,9,
- obsianie terenu trawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 40645,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46740,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |