Przebudowa odcinka drogi gminnej 108535B Nowoberezowo-Hajnówka (od granicy miasta Hajnówka do drogi gminnej 108558B)
Gmina Hajnówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00142511
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00142511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 08:44
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18e75614-f681-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6030016983
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00142511 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi gminnej 108535B Nowoberezowo-Hajnówka (od granicy miasta Hajnówka do drogi gminnej 108558B)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hajnówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659065
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksego Zina 1
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina-hajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina-hajnowka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.gmina-hajnowka.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinka drogi gminnej 108535B Nowoberezowo-Hajnówka (od granicy miasta Hajnówka do drogi gminnej 108558B)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18e75614-f681-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000609/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 108535B Nowoberezowo-Hajnówka (od granicy miasta Hajnówka do drogi gminnej nr 108558B)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00139479/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa odcinka drogi gminnej 108535B Nowoberezowo-Hajnówka o długości 1520 mb i szerokości 5 mb w istniejącym pasie drogowym. Przebudowa ma polegać na wykonaniu nakładki z betonu asfaltowego o grubości 4 cm na istniejącej nawierzchni z potrójnego powierzchniowego utrwalenia grysami i emulsją asfaltową.
Zakres robót obejmuje między innymi:
1. Usunięcie darniny na poboczach jezdni – 3040,00 m2.
2. Naprawa istniejących ubytków w jezdni – 40,00 m2 (przed ułożeniem nakładki z betonu asfaltowego).
3. Nawierzchnia z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna o grubości 4 cm – 7600 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt. 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą wadą do usunięcia uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający w dniu 06.08.2021r. przystąpił do publikacji ogłoszenia na portalu ezamowienia.gov.pl. Następnie nastąpiła awaria portalu ezamowienia.gov.pl. W trakcie awarii Zamawiający nie widział swoich ogłoszeń, jak również nie mógł zapisać na dysk żadnego ogłoszenia. W zakładce „Moje ogłoszenia” widniał komunikat następującej treści: „Brak danych”. Zamawiający w dniu 06.08.2021r. skontaktował się telefonicznie z serwisem platformy ezamowienia.gov.pl i otrzymał informację, iż trwają prace serwisowe. Następnie taki sam komunikat został opublikowany na stronie internetowej e-zamowienia. Ten komunikat był opublikowany także w dniu 09.08.2021r. Zamawiający nie może nadal prowadzić tego postępowania ponieważ obarczone jest niemożliwą wadą do usunięcia. Tak więc, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie.| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |