Remont budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Olszowej w Strzegomiu
Gmina Strzegom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00142289
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00142289/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 08:10
- Lokalizacja
- Strzegom, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbbce918-e558-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8842365255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00142289 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Olszowej w Strzegomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzegom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 38
1.5.2.) Miejscowość: Strzegom
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 74 856 05 99
1.5.8.) Numer faksu: + 48 74 856 05 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzegom@strzegom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzegom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzegom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Olszowej w Strzegomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbbce918-e558-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142289
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001167/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont budynku kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Olszowej w Strzegomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIiZP.271.19.2021.MKs
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1012598,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1 Przedmiotem zamówienia obejmuje jest remont zewnętrzny i wewnętrzny budynku kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym zlokalizowanym przy ul. Olszowej w Strzegomiu na terenie działki o numerze ewidencyjnym 2587 obręb Śródmieście 0003. 2.2 Budynek kaplicy wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków. 2.3 Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.:
• roboty rozbiórkowe,
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w obrębie ścian zewnętrznych,
• renowację i montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
• remont dachu,
• remont komina,
• remont elewacji,
• montaż oświetlenia zewnętrznego,
• roboty instalacyjne wewnętrzne i zewnętrzne,
• wymiana rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich,
• podłączenie rur spustowych do kanalizacji deszczowej,
• montaż instalacji odgromowej wraz z wykonaniem projektu wykonawczego,
• malowanie krat,
• montaż wewnętrznych parapetów granitowych,
• montaż parapetów zewnętrznych cementowych,
• odtworzenie i wykonanie nowej opaski z kostki granitowej,
• remont pomieszczeń w tym m.in. tynkowanie tynkiem renowacyjnym i cementowo-wapiennym, malowanie, montaż sufitów podwieszanych wraz z ociepleniem, montaż nowych włączników i gniazdek oraz opraw oświetleniowych, a także grzejnika elektrycznego, ułożenie płytek ceramicznych (20x30cm kolor biały), ułożenie posadzek granitowych, montaż umywalki i muszli klozetowej,
• wymianę lamp, opraw, włączników i kontaktów wg załącznika nr 1,
• montaż uchwytu na papier – bębnowy w rolkach Ø190-230mm, stal nierdzewna, szczotkowana, satyna mat,
• montaż uchwytu na mydło – pojemnik naścienny, poj. min. 1L, stal nierdzewna, szczotkowana, satyna mat,
• demontaż i montaż tablicy ogłoszeń.
Szczegółowy zakres prac objętych zamówieniem znajduje się w rozdziale 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia, dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ oraz w postanowieniach umowy, które stanową podstawę do sporządzenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, który na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 795 000,00 zł brutto, podczas gdy oferta z najniższą ceną wynosi 1 712 892,28 zł brutto. Zamawiający przewidział możliwość dołożenia brakujących środków, jednak ze względu na to, że kwota znacząco przewyższa wysokość zaplanowanych środków finansowych, Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1712892,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1712892,28 PLN
| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |