Budowa toru do jazdy rowerem pumptrack w Kargowej II

Gmina Kargowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00142225
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00142225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 07:54
Lokalizacja
Kargowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a838be9-e478-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9231049471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00142225 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru do jazdy rowerem pumptrack w Kargowej II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kargowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 33

1.5.2.) Miejscowość: Kargowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683525131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kargowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kargowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa toru do jazdy rowerem pumptrack w Kargowej II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a838be9-e478-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012255/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa toru do jazdy rowerem pumptrack w Kargowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114031/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134222,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę toru do jazdy rowerem typu pumptrack na terenie dz. nr 47/2 (obręb 0001 miasto Kargowa) w Kargowej. Długość tras jezdnych toru w osi wynosi 100m. Zaprojektowany tor ma formę zamkniętej pętli z trzema zakrętami profilowanymi i trzema wyspami wewnętrznymi.
Konstrukcja nawierzchni toru rowerowego:
1) warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 8S, gr. 5-7cm,
2) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie, gr. 10cm,
3) konstrukcja ziemna nasypowa o grubości do 1,0m,
4) warstwa odcinająca z gruntu przepuszczalnego gr. 15cm,
5) wyprofilowane i zagęszczone mechanicznie podłoże gruntowe po zdjęciu warstwy ziemi urodzajnej (humusu) na śr. gł. 15cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 2 sierpnia 2021 r. do godz. 10.00 wpłynęła jedna oferta, od BikeUniverse Sp. z o.o. ul. Zdrojowa 160A, 32-400 Myślenice za cenę realizacji zamówienia 223 993,11 zł. Oferta przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę nie większą niż 165 093,23 zł. Kwota ta została określona na podstawie kosztorysu inwestorskiego opracowanego przez Zamawiającego.
Mając na uwadze powyższe unieważnienie postępowania na podstawie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP jest w pełni uzasadnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223993,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223993,11 PLN

2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane