Budowa chodnika przy drodze gminnej w Godzieszowie
Gmina Nowogrodziec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00142783
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00142783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 09:19
- Lokalizacja
- Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bbe5280-ef97-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6121636266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00142783 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze gminnej w Godzieszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowogrodziec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogrodziec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757380660
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jaworska@nowogrodziec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodziec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nowogrodziec.pl/345/404/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika przy drodze gminnej w Godzieszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bbe5280-ef97-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002837/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa chodnika przy drodze gminnej w Godzieszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129806/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej wewnętrznej, położonej w obrębie ewidencyjnym Godzieszów na części działki nr 240/2 w gminie Nowogrodziec poprzez budowę lewego chodnika o długości 407 mb. Zakresem robót objęte są:
1) roboty przygotowawcze;
2) obramowania chodników i placów;
3) podbudowy;
4) nawierzchnie;
5) odwodnienie.
Projekt przewiduje wykonanie:
1) chodnika lewostronnego o szer. 2,0 m z kostki brukowej betonowej o gr. 6 cm na podbudowie profilowanej, na długości 407 mb, z wyłączeniem istniejących zjazdów bitumicznych,
2) likwidację odcinka rowu przydrożnego, z zamianą na rurociąg i budowę studzienki zbiorczej.
3) wzmocnienie skarpy poprzez ułożenie płyt ażurowych (km 0+222,3 a km 0+272,3).
Powierzchnia zabudowy projektowanych elementów:
- chodnik - 677,8 m2
- krawężnik betonowy – 48,7 m2
- obrzeże betonowe - 33,8 m2
Długość drogi objętej opracowaniem – 407 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z przyczyn obiektywnych, skutkujących koniecznością wprowadzenia istotnych zmian w zakresie opisu przedmiotu zamówienia, co powoduje, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |