Dodatkowa opieka naukowa nad doktorantami

Uniwersytet Śląski w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143316
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-10 10:48
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6340197134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

Maria Angeles CastroSalamanca, ES
27 000 PLN
Marek LipińskiKozy, PL
27 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.