Roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach
16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00143270
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00143270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 10:39
- Lokalizacja
- Oleszno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c44ae9f-eb7a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2530325900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143270 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320991649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Oleszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-513
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 16wog.zam.pub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://16wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.16wog.wp.mil.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c44ae9f-eb7a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017355/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Roboty budowlane roboty remontowe obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124490/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 291/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 174524,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są: Roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach .Przy wykonywaniu przedmiaru proszę o uwzględnienie iż wieża na której mają zostać wymienione plexy (przy budynku nr 57) ma 50 m wysokości, prowadzą do niej schody. Pracownicy wykonujący wymiany muszą posiadać aktualne badania dopuszczające do pracy na wysokości. Wieża jest wyposażona w windę zewnętrzną o udźwigu maksymalnym wynoszącym 50 kg. Prace na budynku nr 57 oraz przyległej wieży namiarowej prowadzone mogą być tylko w momencie gdy na terenie poligonu nie odbywają się loty ćwiczebne. Dokładny terminarz ćwi-czeń, będzie sukcesywnie przekazywany wykonawcy z możliwe maksymalnym wyprzedzeniem, tak aby można było efektywnie zaplanować zakres prac. Roboty pro-wadzone będą zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. W trakcie wykony-wania prac budowlanych Wykonawca musi zapewnić na obiekcie warunki bhp, ppoż. i ochrony środowiska.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
- Załączniku nr 1 – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
- Załączniku nr 2 – przedmiar i zestawienie okien
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W postępowaniu o zamówienie publiczne prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji na roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach. Znak postępowania 291/2021SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Działając na podstawie art. 255 ust. 1. Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021, poz. 1129 ze zm.). Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W postępowaniu o zamówienie publiczne prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji na roboty konserwacyjne obiektów kontenerowych nr 46 i 57 w Nadarzycach. Znak postępowania 291/2021– NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY
uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY
uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
art. 255 ust. 1. Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021, poz. 1129 ze zm.). Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |