Dostawa pieczywa oraz wyrobów ciastkarskich i ciast

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W WAŁCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143658
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-10 12:08
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PieczywoWyroby ciastkarskie i ciasta

Wykonawcy

2 przyznane

HUBERT PAPROCKIPiła, PL
235 048,15 PLN
HUBERT PAPROCKIPiła, PL
235 048,15 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.