Wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym położonym przy ul. Krasińskiego 90 w Szczecinie

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143317
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00143317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 10:48
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c10efcb-e0af-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8513163987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

JAN DWOŻANSzczecin, PL · lot 0
112 621,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143317 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym położonym przy ul. Krasińskiego 90 w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mariacka 25

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914886346

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalska@zbilk.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym położonym przy ul. Krasińskiego 90 w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c10efcb-e0af-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005998/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont klatek schodowych przy ul. Krasińskiego 89,90

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113040/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.MM.171-31-TP/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 101094,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu klatki schodowej w budynku mieszkalnym położonym przy ul. Krasińskiego 90 front w Szczecinie:

2. Zakres robót obejmuje m.in.:
1) skucie i uzupełnienie częściowo uszkodzonych tynków na ścianach i sufitach,
2) zmycie i przygotowanie ścian i sufitów do pomalowania,
3) wykonanie gładzi gipsowych na ścianach i sufitach,
4) malowanie lamperii na ścianach farbą olejną,
5) malowanie ścian i sufitów powyżej lamperii farbą emulsyjną,
6) wyrównanie płytą OSB podestów i stopni,
7) wymiana wykładziny PCV na stopniach i podestach,
8) remont i pomalowanie balustrady klatki schodowej i pochwytów,
9) remont i pomalowanie bramy wejściowej i drzwi do pomieszczeń wspólnych,
10) wymianę wszystkich okien na nowe z PCV z nawiewnikami, wraz z podokiennikami i parapetami zewnętrznymi,
11) w przypadku wystąpienia takiej konieczności, częściowy demontaż i ponowny montaż osprzętu elektrycznego,
12) wywóz odpadów budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112621,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112621,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112621,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONTAR Jan Dwożan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363921300

7.3.3) Ulica: Kolumba 5

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-035

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112621,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane