Pokrycie dachów papą termozgrzewalną na trzech budynkach UPP – 3 części

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00144640
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00144640/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-11 07:54
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca7e6cd4-b18d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7770004960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

3 przyznane

ANDRZEJ PIOTROWSKIPoznań, PL · lot 0
228 411 PLN
DOMINIKA SIESZCHUŁAGNIEZNO, PL · lot 1
213 607,99 PLN
DOMINIKA SIESZCHUŁAGNIEZNO, PL · lot 2
217 123,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00144640 z dnia 2021-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Pokrycie dachów papą termozgrzewalną na trzech budynkach UPP – 3 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-637

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.wegrzynowicz@up.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.up.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://up-poznan.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pokrycie dachów papą termozgrzewalną na trzech budynkach UPP – 3 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca7e6cd4-b18d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144640

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005079/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Pokrycie dachów papą termozgrzewalną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00050412/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ-262-25/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na poniższe części:
a) Część 1 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Collegium Maximum,
ul. Wojska Polskiego 28
b) Część 2 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Leśnictwa
i Technologii Drewna – ul. Wojska Polskiego 38/42
c) Część 3 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Nauki
o Żywieniu i Żywności -– ul. Wojska Polskiego 31/33
2. Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie pokrycia jednowarstwowego z papy termozgrzewalnej
- demontaż istniejących zwodów instalacji odgromowej,
- oczyszczenie powierzchni dachu wraz z zagruntowaniem środkiem bitumicznym,
- zgrzanie jednej warstwy papy termozgrzewalnej wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej nawierzchniowa -Papa wierzchniego krycia, zgrzewalna na osnowie z włókniny poliestrowej wzmacnianej nićmi szklanymi, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną. Wzdłuż jednej krawędzi w miejscu wykonywania zakładu podłużnego nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm. Strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. ( np. PYE PV 250 S5(-25). Grubość papy
min. 5,2 mm.

b) remont kominów
- montaż płyty P5, membrany separacyjnej. Obróbki z blachy na rąbek, czapy górnej całość z blachy tytan-cynk gołowalcowanej,
c) montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym,
d) instalacje elektryczne ponowny montaż instalacji odgromowej , wykonanie pomiarów elektrycznych.

Wykaz robót oraz zakres ich wykonania
L.p. Rodzaj robót Zakres robót Podstawa wyceny
1 Roboty budowlane zewnętrzne Ułożenie papy termozgrzewalnej z oczyszczeniem powierzchni i pokrycie środkiem bitumicznym – grunt wierzchniego krycia , obróbki kominów, montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym. Przedmiar prac
2 Roboty elektryczne Demontaż i montaż instalacji odgromowej na połaci dachu pomiary Przedmiar prac

UWAGA
Ofertę należy przygotować na podstawie przedmiaru, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz informacji zawartych w SWZ.

4. Podstawowe dane przedsięwzięcia: według przedmiaru

5. Zamawiający przewiduje, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych na dachach innych budynków Uniwersytetu Przyrodniczego.
6. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcy gwarancji na wykonanie całości przedmiotu zamówienia..
7. Wymagania dotyczące materiałów - użyte materiały winny być w I gatunku jakościowym, posiadające dopuszczenia do stosowania w budownictwie, zapewniające pełną sprawność eksploatacyjną. Na etapie wykonywania robót budowlanych Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć deklaracje zgodności, certyfikaty na użyte materiały z wymaganymi załącznikami przed ich wbudowaniem.
8. Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt, w tym: za przebieg i terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia, spełnienie innych wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację robót, a w przypadku wykonania ich niezgodnie z ustawą Prawo budowlane lub uszkodzeniem obiektu - jest zobowiązany do przywrócenia stanu pierwotnego i usunięcia powstałych usterek na własny koszt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 142528,17 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na poniższe części:
a) Część 1 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Collegium Maximum,
ul. Wojska Polskiego 28
b) Część 2 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Leśnictwa
i Technologii Drewna – ul. Wojska Polskiego 38/42
c) Część 3 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Nauki
o Żywieniu i Żywności -– ul. Wojska Polskiego 31/33
2. Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie pokrycia jednowarstwowego z papy termozgrzewalnej
- demontaż istniejących zwodów instalacji odgromowej,
- oczyszczenie powierzchni dachu wraz z zagruntowaniem środkiem bitumicznym,
- zgrzanie jednej warstwy papy termozgrzewalnej wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej nawierzchniowa -Papa wierzchniego krycia, zgrzewalna na osnowie z włókniny poliestrowej wzmacnianej nićmi szklanymi, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną. Wzdłuż jednej krawędzi w miejscu wykonywania zakładu podłużnego nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm. Strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. ( np. PYE PV 250 S5(-25). Grubość papy
min. 5,2 mm.

b) remont kominów
- montaż płyty P5, membrany separacyjnej. Obróbki z blachy na rąbek, czapy górnej całość z blachy tytan-cynk gołowalcowanej,
c) montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym,
d) instalacje elektryczne ponowny montaż instalacji odgromowej , wykonanie pomiarów elektrycznych.

Wykaz robót oraz zakres ich wykonania
L.p. Rodzaj robót Zakres robót Podstawa wyceny
1 Roboty budowlane zewnętrzne Ułożenie papy termozgrzewalnej z oczyszczeniem powierzchni i pokrycie środkiem bitumicznym – grunt wierzchniego krycia , obróbki kominów, montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym. Przedmiar prac
2 Roboty elektryczne Demontaż i montaż instalacji odgromowej na połaci dachu pomiary Przedmiar prac

UWAGA
Ofertę należy przygotować na podstawie przedmiaru, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz informacji zawartych w SWZ.

4. Podstawowe dane przedsięwzięcia: według przedmiaru

5. Zamawiający przewiduje, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych na dachach innych budynków Uniwersytetu Przyrodniczego.
6. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcy gwarancji na wykonanie całości przedmiotu zamówienia..
7. Wymagania dotyczące materiałów - użyte materiały winny być w I gatunku jakościowym, posiadające dopuszczenia do stosowania w budownictwie, zapewniające pełną sprawność eksploatacyjną. Na etapie wykonywania robót budowlanych Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć deklaracje zgodności, certyfikaty na użyte materiały z wymaganymi załącznikami przed ich wbudowaniem.
8. Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt, w tym: za przebieg i terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia, spełnienie innych wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację robót, a w przypadku wykonania ich niezgodnie z ustawą Prawo budowlane lub uszkodzeniem obiektu - jest zobowiązany do przywrócenia stanu pierwotnego i usunięcia powstałych usterek na własny koszt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 173959,92 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na poniższe części:
a) Część 1 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Collegium Maximum,
ul. Wojska Polskiego 28
b) Część 2 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Leśnictwa
i Technologii Drewna – ul. Wojska Polskiego 38/42
c) Część 3 – pokrycie papą termozgrzewalną dachu budynku Wydziału Nauki
o Żywieniu i Żywności -– ul. Wojska Polskiego 31/33
2. Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie pokrycia jednowarstwowego z papy termozgrzewalnej
- demontaż istniejących zwodów instalacji odgromowej,
- oczyszczenie powierzchni dachu wraz z zagruntowaniem środkiem bitumicznym,
- zgrzanie jednej warstwy papy termozgrzewalnej wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej nawierzchniowa -Papa wierzchniego krycia, zgrzewalna na osnowie z włókniny poliestrowej wzmacnianej nićmi szklanymi, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną. Wzdłuż jednej krawędzi w miejscu wykonywania zakładu podłużnego nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm. Strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. ( np. PYE PV 250 S5(-25). Grubość papy
min. 5,2 mm.

b) remont kominów
- montaż płyty P5, membrany separacyjnej. Obróbki z blachy na rąbek, czapy górnej całość z blachy tytan-cynk gołowalcowanej,
c) montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym,
d) instalacje elektryczne ponowny montaż instalacji odgromowej , wykonanie pomiarów elektrycznych.

Wykaz robót oraz zakres ich wykonania
L.p. Rodzaj robót Zakres robót Podstawa wyceny
1 Roboty budowlane zewnętrzne Ułożenie papy termozgrzewalnej z oczyszczeniem powierzchni i pokrycie środkiem bitumicznym – grunt wierzchniego krycia , obróbki kominów, montaż systemowych przepustów z kołnierzem bitumicznym. Przedmiar prac
2 Roboty elektryczne Demontaż i montaż instalacji odgromowej na połaci dachu pomiary Przedmiar prac

UWAGA
Ofertę należy przygotować na podstawie przedmiaru, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz informacji zawartych w SWZ.

4. Podstawowe dane przedsięwzięcia: według przedmiaru

5. Zamawiający przewiduje, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych dotychczasowemu wykonawcy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych na dachach innych budynków Uniwersytetu Przyrodniczego.
6. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 60 miesięcy gwarancji na wykonanie całości przedmiotu zamówienia..
7. Wymagania dotyczące materiałów - użyte materiały winny być w I gatunku jakościowym, posiadające dopuszczenia do stosowania w budownictwie, zapewniające pełną sprawność eksploatacyjną. Na etapie wykonywania robót budowlanych Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć deklaracje zgodności, certyfikaty na użyte materiały z wymaganymi załącznikami przed ich wbudowaniem.
8. Wykonawca odpowiedzialny jest za całokształt, w tym: za przebieg i terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia, spełnienie innych wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację robót, a w przypadku wykonania ich niezgodnie z ustawą Prawo budowlane lub uszkodzeniem obiektu - jest zobowiązany do przywrócenia stanu pierwotnego i usunięcia powstałych usterek na własny koszt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 204361,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228411,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267859,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228411,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RED-BUD Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721002465

7.3.3) Ulica: Zagrodnicza 31

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-654

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228411,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213607,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293987,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213607,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany GRINBUD Dominika Sieszchuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181917945

7.3.3) Ulica: Olsztyńska 17

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213607,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217123,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317118,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217123,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany GRINBUD Dominika Sieszchuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6181917945

7.3.3) Ulica: Olsztyńska 17

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217123,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane