Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wykonania robót rozbiórkowych, wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego, obiektów budowlanych będących własnością Gminy Miasta Szczecin -5 części
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00143718
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-10 12:24
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
5 przyznanych
ALEKSANDRA TROJNACKASzczecin, PL
19 700 PLNKAROL BUKOWSKISzczecin, PL
20 910 PLNKAROL BUKOWSKISzczecin, PL
20 910 PLNALEKSANDRA TROJNACKASzczecin, PL
6300 PLNALEKSANDRA TROJNACKASzczecin, PL
27 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.