Część I: Budowa chodnika przy ul. Leśnej wzdłuż budynków 22, 24 i 26 Część II:Przebudowa ścieżki spacerowo-rowerowej od ul. Wadowskiego do marketu Auchan w Olsztynie - ETAP I (od km 0+000 do km 0+300)
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455467
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 09:26
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a4bede1-fa24-4e79-8fbc-66cc9106062d
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455467 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część I: Budowa chodnika przy ul. Leśnej wzdłuż budynków 22, 24 i 26
Część II:Przebudowa ścieżki spacerowo-rowerowej od ul. Wadowskiego do marketu Auchan w Olsztynie - ETAP I (od km 0+000 do km 0+300)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przeatrgi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Część I: Budowa chodnika przy ul. Leśnej wzdłuż budynków 22, 24 i 26Część II:Przebudowa ścieżki spacerowo-rowerowej od ul. Wadowskiego do marketu Auchan w Olsztynie - ETAP I (od km 0+000 do km 0+300)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a4bede1-fa24-4e79-8fbc-66cc9106062d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 OBO 2024: Ścieżka spacerowo-rowerowa od ul. Wadowskiego do marketu Auchan
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.59.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Przebudowa ul. Leśnej Olsztynie: budowa chodnika przy ulicy Leśnej w Olsztynie wzdłuż budynków 22, 24 i 26Zakres robót:
- Rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika i jezdni;
- Zdjęcie warstwy humusu;
- Wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni ciągu pieszego wraz z wywozem i utylizacją urobku;
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni ciągu pieszego;
- Wykonanie warstwy odsączającej;
- Wykonanie warstwy podbudowy chodnika z kruszywa łamanego 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie;
- Wykonanie nawierzchni chodnika z betonowej kostki brukowej 8 cm na podsypce cementowo - piaskowej 3 cm;
- Ustawienie krawężników betonowych 15x30 i 15x22 na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15;
- Ustawienie obrzeży betonowych 30x8x100 cm na podsypce cementowo - piaskowej;
- Wykonanie trawników dywanowych siewem z uprzednim humusowaniem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do każdej części zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
4.5.5.) Wartość części: 115023,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Przebudowa ścieżki spacerowo-rowerowej od ul. Wadowskiego do marketu Auchan w Olsztynie - ETAP I (od km 0+000 do km 0+300)Zakres robót:
- Wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni wraz z wywozem i utylizacją urobku;
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
- Wykonanie warstwy odsączającej;
- Wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralnej;
- Ustawienie obrzeży betonowych 30x8x100 cm na podsypce cementowo - piaskowej;
- Wykonanie trawników dywanowych siewem z uprzednim humusowaniem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do każdej części zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 123940,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |