Przebudowa istniejących chodników i oświetlenia drogowego w ramach projektu "Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi"– etap I.

Gmina Jastarnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143792
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00143792/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 12:38
Lokalizacja
Jastarnia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d71ce80-cab1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5871708957
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143792 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejących chodników i oświetlenia drogowego
w ramach projektu "Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi"– etap I.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastarnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Portowa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jastarnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-140

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: referatrozwoju@jastarnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jastarnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jastarnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa istniejących chodników i oświetlenia drogowego
w ramach projektu "Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi"– etap I.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d71ce80-cab1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120504/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie istniejących chodników i oświetlenia drogowego w ramach projektu "Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi"– etap I. Dla projektu ,,Budowa węzłów integracyjnych Władysławowo i Jastarnia wraz z trasami dojazdowymi” uzyskano dofinansowanie w zakresie Osi priorytetowej 9 Mobilność, Działania 9.1 Transport miejski, Poddziałanie 9.1.1 Transport miejski – mechanizm ZIT współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zakres robót obejmuje przebudowę chodnika, ścieżki rowerowej, budowę linii kablowej i urządzeń oświetlenia drogowego na podstawie projektu opracowanego przez MAXPROJEKT Mateusz Jezierski, z siedzibą w Gdańsku, 2017 oraz decyzji Starosty Puckiego nr AB/RW-6740/19/18/J z dnia 12.03.2018 r. o udzieleniu pozwolenia na budowę oraz montaż tablicy informacyjnej projektu. Objęty niniejszym zamówieniem zakres robót budowlanych realizowany będzie po zachodniej stronie ul. Portowej na odcinku od skrzyżowania z ul. ks. Bernarda Sychty do budynku kina.
Przedmiot zamówienia zrealizować należy w sposób wskazany w projekcie budowlanym i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót z zastosowaniem materiałów wskazanych w dokumentacji lub materiałów równoważnych. Użyte przez Wykonawcę do realizacji zamówienia słupy i oprawy winny nawiązywać wizualnie do rozwiązań zastosowanych do oświetlenia przyległych ulic: Ceynowy i Herrmanna. Słupy i wsporniki użytych lamp oświetlenia drogowego muszą być malowane w kolorze czarnym matowym.
Materiały równoważne w stosunku do wskazanych w dokumentacji projektowej muszą spełniać następujące kryteria:
- słupy oświetleniowe stalowe ocynkowane, o wysokości od 6,4m do 6,6m, o przekroju kołowym, malowane w kolorze wskazanym powyżej; ;
- wysięgniki stalowe ocynkowane, o długości w przedziale od 1,0m do 1,2m, o przekroju kołowym, zamocowane pod kątem prostym do słupa, na wysokości od 0,4m do 0,6m od szczytu słupa, malowane w kolorze wskazanym powyżej;
- oprawy oświetleniowe w kształcie szyszki przekryte daszkiem, z kloszem przeźroczystym, ze źródłem światła w technologii ledowej o mocy nie większej niż 30 W, strumieniu świetlnym nie mniejszym niż 3200 lm, efektywności świetlnej nie mniejszej niż 122 lm/W, temperaturze barwowej nie wyższej niż 3500 K,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

- unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.
Uzasadnienie unieważnienia postępowania
Wnioskuje się o unieważnienie postępowania, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane