Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+.

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143988
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00143988/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 13:30
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6835b284-dd6f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6322010013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie altanKonstrukcje z betonu zbrojonegoWodne roboty budowlaneRoboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wodyWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BRIGADON LEASE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzno, PL · lot 0
824 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143988 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 33

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 032/ 6181500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaworzno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jaworzno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http:www.bip.jaworzno.pl/m,19327,zamowienia-powyzej-130-000-zlotych.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6835b284-dd6f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143988

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001898/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie prototypu P2 w Jaworznie - badawczo-wdrożeniowego systemu mokradłowego w technologii Wetland+, w ramach międzynarodowego projektu o akronimie LIFEPOPWAT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt o akronimie LIFEPOPWAT („Innovative technology based on constructed wetlands for treatment of pesticide contaminated waters” / „Innowacyjna technologia oparta na zbudowanych mokradłach przeznaczonych do uzdatniania wody zanieczyszczonej pestycydami”), dofinansowanego jest ze środków Unii Europejskiej z programu LIFE oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106554/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Bz.271.1.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 487609,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „wykonanie prototypu P2 systemu mokradłowego w technologii Wetland+” wykorzystującej mechanizm biodegradacji związków HCH. Zadanie realizowane w ramach projektu o akronimie LIFEPOPWAT („Innovative technology based on constructed wetlands for treatment of pesticide contaminated waters” / „Innowacyjna technologia oparta na zbudowanych mokradłach przeznaczonych do uzdatniania wody zanieczyszczonej pestycydami”), dofinansowanego jest ze środków Unii Europejskiej z programu LIFE oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 2. Zakres prac obejmuje:
1) Prace przygotowawcze w tym usunięcie drzew (zgodnie z załącznikiem nr 1 - Wykaz drzew do usunięcia);
2) Wykonanie placyku utwardzonego 6x7m;
3) Wykonanie dwóch studni o głębokości 3 m;
4) Zakup i montaż 2 pomp w studni (o wydajności min. 3600 l/godzinę każda);
5) Montaż zbiornika wyrównawczego (4m3);
6) Ustawienie 8 szt kontenerów (kontener otwarty hakowy KP 15 wzmocniony, 5500x2300x1200);
7) Zabezpieczenie kontenerów od góry siatką stalową na ramie;
8) Montaż rur przelewowych pomiędzy zbiornikami;
9) Wykonanie szczelnego zbiornika wyłożonego folią o powierzchni 207 m2;
10) Wykonanie zbiornika przeznaczonego na mokradło o powierzchni 596 m2;
11) Wykonanie przyłączenia prądu;
12) Zakup i montaż kontenera biurowego (16’);
13) Zakup i montaż systemu instalacji fotowoltaicznej (4 sztuki paneli każdy o mocy 320W);
14) Obudowa drewniana zamontowanych elementów.
15) Wypełnienie kontenerów (torf, wióry drzewne, piasek, żwir, wióry żelazne)
16) Posadzenie roślinności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45244000-9 - Wodne roboty budowlane

45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1456479,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 824100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRIGADON LEASE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 632 202 02 76

7.3.3) Ulica: ul. Martyniaków 38

7.3.4) Miejscowość: JAWORZNO

7.3.5) Kod pocztowy: 43-600

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 824100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane