Budowa ulicy Bronisława Czecha na odcinku od ulicy Olimpijczyków do granicy miasta

Gmina Miejska Świdnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143618
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00143618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-10 11:59
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fa705a1-c3a2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7122904551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LUBLINIELublin, PL · lot 0
1 527 475,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143618 z dnia 2021-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Bronisława Czecha na odcinku od ulicy Olimpijczyków do granicy miasta

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://umswidnik.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Bronisława Czecha na odcinku od ulicy Olimpijczyków do granicy miasta

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fa705a1-c3a2-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004073/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa ul. Bronisława Czecha na odcinku od ul. Olimpijczyków do granic miasta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072940/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP-Z 271.33.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn„Budowa ulicy Bronisława Czecha na odcinku od ulicy Olimpijczyków do granicy miasta”.
3.2 Zakres robót obejmuje wykonanie:
Przedmiotem inwestycji jest budowa odcinka ulicy Bronisława Czecha od ulicy Olimpijczyków do granicy miasta wraz ze zjazdami i odcinkiem ulicy Modrzewskiego ( zadanie 1 ).
Do zakresu robót należy:
3.2.1 branża drogowa i zieleń:
 roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
 roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (dendrologia),
 roboty ziemne,
 wykonanie konstrukcji jezdni,
 wykonanie konstrukcji zjazdów,
 wykonanie konstrukcji chodników,
 ułożenie krawężników i obrzeży,
 roboty związane z oznakowaniem poziomym i pionowym,
 wykonanie trawników z ich obsianiem w ziemi urodzajnej,
 posadzenie krzewów.

3.2.2 branża elektryczna:
 mechaniczne usunięcie warstwy ziemi urodzajnej,
 rozbiórka istniejących nawierzchni, podbudów,
 wykonanie odwodnień wykopów,
 geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.
 wykopy mechaniczne i ręczne wykonywane na odkład;
 umocnienie ścian wykopów;
 wykonanie podsypek i obsypek piaskowych
 układnie kabli energetycznych,
 zabezpieczenie istniejących linii kablowych SN, NN i teletechnicznych
 montaż słupka oświetleniowego,
 montaż fundamentów słupowych,
 montaż wysięgnikowych słupów oświetleniowych,
 montaż opraw oświetleniowych,
 montaż studni kanału technologicznego SKR-1 ;
 montaż rur kanału technologicznego,
 pomiary energetyczne,

3.2.3 branża sanitarna:
 odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
 mechaniczne usunięcie warstwy ziemi urodzajnej,
 rozbiórka istniejących nawierzchni, podbudów,
 wykonanie odwodnień wykopów,
 wykopy mechaniczne i ręczne wykonywane na odkład;
 umocnienie ścian wykopów;
 wykonanie podsypek i obsypek piaskowych
 montaż rurociągów kanalizacyjnych dwuwarstwowych, strukturalnych PEHD i PP
 montaż studni wpustowych betonowych o średnicy DN 500,
 montaż studni kanalizacyjnych betonowych fi 1200;
 montaż studzienek drenarskich z PVC fi 315,
 montaż odwodnień linowych,
 montaż zbiorników retencyjnych,
 wykonanie włączeń do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej;
 próby szczelności wykonanych rurociągów,
 regulacja wysokościowa istniejących skrzynek zasuwowych (gazowych i wodociągowych) oraz istniejących włazów kanalizacyjnych.

3.2.4 Ponadto przedmiot zamówienia przewiduje wykonanie przez Wykonawcę:
1) projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
2) geodezyjnych pomiarów powykonawczych (inwentaryzacji geodezyjnej),

3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej i szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (załącznik nr 6 do SWZ). Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w dokumentacji projektowej lub SSTWiOR, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występującym w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1527475,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1527475,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1527475,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp z o.o. w Lublinie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430551448

7.3.3) Ulica: ul. Grygowej 23

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-260

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1527475,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane