Świadczenie usług wynajmu miejsc noclegowych wraz z usługą restauracyjną, sali konferencyjnej w trakcie szkoleń/konferencji organizowanych w Lublinie przez KSSiP w 2021 roku

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00143986
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-10 13:29
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010027949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Wykonawcy

5 przyznanych

UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLN
UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLN
UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
41 472 PLN
UPHOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄJelenia Góra, PL
20 736 PLN
MAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL
88 215 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.