"Przebudowa drogi gminnej Korczyna Załęże (ul. Dworska etap III) polegającej na budowie chodnika”
GMINA KORCZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00144341
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00144341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 14:47
- Lokalizacja
- Korczyna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84128cd5-c36a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6842376826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00144341 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej Korczyna Załęże (ul. Dworska etap III) polegającej na budowie chodnika”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18A
1.5.2.) Miejscowość: Korczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-420
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 43 540 80
1.5.8.) Numer faksu: 13 43 540 96
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.korczyna.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi gminnej Korczyna Załęże (ul. Dworska etap III) polegającej na budowie chodnika”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84128cd5-c36a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004245/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej Korczyna Załęże (ul. Dworska etap III) polegającej na budowie chodnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074765/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EPP. 271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Korczyna -Załęże II (ul. Dworska) wraz z budową chodnika w miejscowości Korczyna w km 0+452 – 0+652 w miejscowości Korczyna w następującym zakresie:
1) roboty przygotowawcze - roboty pomiarowe przy liniowych robotach
ziemnych, roboty ziemne;
2) roboty rozbiórkowe – rozebranie nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych,
rozebranie przepustów rurowych;
3) odwodnienie – rów kryty – wykonanie robót ziemnych pod rów kryty, kanały z
rur PVC, podłoża pod kanały z materiałów sypkich, studnie rewizyjne z
kręgów betonowych, studzienki ściekowe uliczne betonowe z osadnikiem bez
syfonu, studzienki ściekowe podwórzowe z rur dwuściennych PP do
odwodnienia przyległego terenu, drenaż z rur PVC drenarskich bez otworów; 4) roboty ziemne – zasypanie wykopów z zagęszczeniem mechanicznym,
wykonanie koryta pod poszerzenie jezdni i wykonanie koryta pod chodnik;
5) podbudowa – profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie
– na poszerzeniu i koronie chodnika, warstwy odcinające zagęszczane
mechanicznie, warstwa dolna podbudowy z kruszyw naturalnych, warstwa
górna podbudowy z kruszyw łamanych, podbudowa z mieszanek mineralno-
bitumicznych asfaltowych AC 16P;
6) chodnik – krawężniki betonowe o wymiarach 15x30cm z wykonaniem ław
betonowych na podsypce cementowo-piaskowej, warstwa dolna podbudowy z
kruszywa naturalnego, górna warstwa podbudowy z kruszyw łamanych,
obrzeża betonowe o wymiarach 30x8cm na podsypce cementowo-piaskowej,
spoiny wypełnione zaprawą cementową na ławie betonowej, palisady
betonowe o wymiarach 12x20x80 na podsypce cementowo-piaskowej, spoiny
wypełnione zaprawą cementową, chodnik z kostki brukowej czerwonej
grubości 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin
piaskiem,
7) nawierzchnia jezdni – mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją
asfaltową na zimno podbudowy bitumicznej, nawierzchnie z mieszanek
mineralno-bitumicznych AC 11S warstwa ścieralna o grub. 4cm,
8) zjazdy i pobocza – nawierzchnie z kamienia tłuczonego – warstwa górna o
grub. 10cm na zjazdach, warstwa górna o grub. 10cm – uzupełnienie poboczy,
9) roboty wykończeniowe – plantowanie (obrobienie na czysto) skarp i korony
nasypów, rozplantowanie ręczne ziemi, wykonanie ubezpieczenia płytami
ażurowymi typu „krata” mała 90x60x10cm na wylocie kolektora.
2. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany
w załączonym do SWZ projekcie budowlanym, specyfikacji technicznej
wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót.
3. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi
przepisami, w tym w szczególności z ustawą Prawo budowlane (Dz. U z 2020r.
poz. 1333 ze zm.). Wskazane przez Zamawiającego nazwy własne producentów nie są wiążące dla Wykonawcy i należy je traktować jako przykładowe do określenia parametrów i wymogów technicznych.
Przyjęte typy materiałów i urządzeń (wskazane w dokumentacji technicznej) zostały użyte wyłącznie przykładowo, w celu opisania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca uprawniony jest do przedstawienia w ofercie materiałów i urządzeń równoważnych, o nie gorszych parametrach, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien określić ich parametry, celem wykazania, że spełniają warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Rozwiązania równoważne zgodnie ze swoją definicją, muszą posiadać parametry oraz spełniać standardy nie gorsze niż produkty podane przykładowo.
Do wskazanych w dokumentacji projektowej i w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych znaków towarowych, patentów lub pochodzenia zastosowanie ma określenie „lub równoważne", co oznacza, że Wykonawca może użyć innych produktów niż określone w dokumentacji projektowej i w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, jednakże wyłącznie pod warunkiem, ze posiadają one tożsamy charakter użytkowy (tożsamość funkcji) oraz, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych oraz bezpieczeństwa użytkowania nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego. W miejscu, gdzie Zamawiający dokonuje opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 99 ust. 3 - 5 Ustawy Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274374,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279070,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274374,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRO-REM Bogdan Futyma
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 1800995670
7.3.3) Ulica: ul. Kojdera 39J
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274374,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |