Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2021/2022
Gmina Bytom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145353
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-11 11:36
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262988582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
7 przyznanych
MIROSŁAW GAJDABrzeszcze, PL
61 163,96 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
38 630,46 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
8437,44 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
38 630,46 PLNMARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
168 292,52 PLNMARIUSZ SKOWYRSKIBYTOM, PL
139 735,75 PLNANDRZEJ KOTBytom, PL
220 577,72 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.