,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Gmina Zaręby Kościelne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00144827
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00144827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 08:49
- Lokalizacja
- Zaręby Kościelne, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0fd5ad8-e3bd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7591624924
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00144827 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b
w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaręby Kościelne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kowalska 14
1.5.2.) Miejscowość: Zaręby Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-323
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.8.) Numer faksu: 862706200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzar@ornet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zareby-kosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zareby_kosc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3bw systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0fd5ad8-e3bd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001566/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa budynku komunalnego przy ul. Leśnej 3b
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112485/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 878048,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- przygotowanie map do celów projektowych i podkładów geodezyjnych niezbędnych do wykonania prac projektowych – zapewni zamawiający
- wykonanie kompleksowych projektów budowlanych i wykonawczych z instalacjami i sieciami wewnętrznymi oraz z zagospodarowaniem zewnętrznym terenu,
- wykonanie informacji dotyczącej planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ,
- wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego ,
- uzyskanie pozwolenia na budowę,
- nadzór autorski ( warunki sprawowania nadzoru autorskiego zawiera wzór umowy ) ,
- pozyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, uzgodnień i pozwoleń wymaganych przepisami szczegółowymi ,
- wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych objętych zakresem dokumentacji projektowej we wszystkich branżach wraz z zestawieniem materiałów i urządzeń użytych w dokumentacji z opisem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych oraz wybranej technologii,
Zamówienia obejmuje – „Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b.
Zamówienie obejmuje zakres robót w skład którego wchodzi:
1) 6 mieszkań przeznaczony dla minimum 17 osób. Przy projektowaniu należy uzyskać powierzchnię użytkową mieszkań nie mniejszą niż 25 m2, aby zapewnić warunki jakie powinien spełnić lokal komunalny, według przepisów ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego ( Dz. U z 2020r, poz. 611) a więc zapewnić powierzchnię pokoi przypadającą na członka gospodarstwa domowego najemcy nie mniejszą niż 5 m2 . Należy uwzględnić koncepcję udostępnioną przez Zamawiającego. Przy projektowaniu budynku komunalnego należy zwrócić uwagę, że zgodnie z art. 2 pkt. 2 ww. ustawy, obmiaru powierzchni użytkowej lokalu dokonuje się w świetle wykończonych ścian. Pozostałe zasady obliczania powierzchni należy przyjmować zgodnie z Polską Normą odpowiednią do określenia i obliczenia wskaźników powierzchniowych i kubaturowych w budownictwie. Budynki powinny spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 7 kwietnia 2002r w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie ( Dz. U z 2019r, poz. 1065) oraz winny spełniać wymogi przepisów dotyczących budynków mieszkalnych (przeznaczonych na pobyt ludzi ). Lokalizacja budynku na zakładanym terenie, powinna odpowiadać przepisom ppoż. Itp.
2) Instalację fotowoltaiczną z rozdziałem na każde mieszkanie umiejscowioną na dachu budynku, moc 4 x 4 kWp i 2 x 3kWp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1480000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1493999,14 PLN
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |