Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. ,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145011
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00145011/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 09:45
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a107997-eacc-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145011 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.
,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 655443641
1.5.8.) Numer faksu: 655432658
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a107997-eacc-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145011
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001042/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz instalacji elektrycznej"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124009/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.80.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 79609,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kolejnego etapu robót budowalnych w branży budowlanej i elektrycznej zadania w następującym zakresie:
b. budowlana: roboty rozbiórkowe – rozbiórka przybudówki na ścianie szczytowej budynku, wykucie ościeżnic drewnianych, podokienników, montaż stolarki okiennej i drzwiowej.
b. elektryczna: montaż rozdzielni elektrycznej, wykonanie instalacji elektrycznej, montaż opraw oświetleniowych, montaż osprzętu – łączniki, gniazda, wykonanie pomiarów elektrycznych.
Zakres robót budowlanych:
Roboty rozbiórkowe – m.in. rozebranie ścian – 4,125 m3, wykucie z muru ościeżnic drewnianych – szt.8, rozebranie elementów stropów drewnianych – 53,012 m2, wykucie z muru podokienników drewnianych - 24,52 m, wykucie otworów w ścianach z cegieł - 1,466 m3, wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki - 5,591 m3,
Stolarka – m.in. drzwi stalowe pełne – 2m2, drzwi zewnętrzne płycinowe, okna drewniane zespolone wzmocnione mieszkaniowe - 23,97 m2,
Zakres robót elektrycznych:
Linia zasilająca – m.in. przewód kabelkowy YDY5x10 P.T. – 12,00 m, wykucie bruzd -10 m,
Rozdzielnie -m.in. demontaż skrzynki lub rozdzielnicy skrzynkowej - 1 szt., montaż tablicy elektrycznej o masie do 20 kg – 1 szt., montaż tablicy elektrycznej – 60W – 1szt.,
Okablowanie – m.in. wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych – 150,00 m, peszel (rura karbowana) – 150,00 m, przewody kabelkowe,
Osprzęt instalacyjny
Oświetlenie - m.in. montaż opraw oświetleniowych, oprawy oświetleniowe przykręcane,
Instalacja uziemiająca
Pomiary instalacji
Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót dla wskazanego zakresu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |