,,Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych oraz odbiór, transport, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu ZOZ we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II”

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WŁOSZCZOWIE - SZPITAL POWIATOWY IM. JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00201444
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00201444/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-23 10:11
Lokalizacja
Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3d71cc5-7010-4569-8349-42ff7ae99b9a
Identyfikator
6561855908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki odpadamiUsługi transportu odpadówUsuwanie i obróbka odpadówUsługi w zakresie odpadów medycznychUsługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

Wykonawcy

1 przyznane

"ECO-ABC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 0
234 630 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00201444 z dnia 2025-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
,,Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych oraz odbiór, transport, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu ZOZ we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WŁOSZCZOWIE - SZPITAL POWIATOWY IM. JANA PAWŁA II

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 28

1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3883837

1.5.8.) Numer faksu: 41 3883877

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopatrzenie@zozwloszczowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozwloszczowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zoz_wloszczowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych oraz odbiór, transport, odzysk i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu ZOZ we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3d71cc5-7010-4569-8349-42ff7ae99b9a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00201444

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132601

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/03/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 684008,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET nr 1 - odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych (o kodach 18 01 02*, 18 01 03*, 18 01 08*, 18 01 09*, 18 01 82*) w ilości szacunkowej około 55 000 kg z terenu Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II przez okres 12 miesięcy.
Zamówienie obejmuje w szczególności:
- odbiór i transport odpadów medycznych (musi odbywać się specjalistycznym pojazdem spełniającym wymagania ADR) nie rzadziej niż raz w tygodniu,
- ważenie odpadów medycznych odbywać się będzie każdorazowo w pojemnikach, na wadze Wykonawcy, posiadającej aktualną legalizację przez cały okres umowy, umiejscowionej w samochodzie Wykonawcy, w obecności pracownika Wykonawcy
i pracownika Zamawiającego. Kierowca musi posiadać przy sobie, w samochodzie dokument potwierdzający legalizację używanej w danym dniu wagi i okazać ją na żądanie Zamawiającemu,
- bezpłatne wyposażenie Zamawiającego w pojemniki do gromadzenia odpadów medycznych. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia 12 sztuk pojemników zamykanych o pojemności 800 l, które po odbiorze będą wymienione na czyste, zdezynfekowane w tej samej ilości,
- unieszkodliwienie odpadów w spalarni (następować będzie zgodnie z obowiązującymi
w tym zakresie przepisami).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

4.5.5.) Wartość części: 471122,99 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET nr 2 - odbiór, transport i przetwarzanie odpadów komunalnych (o kodach 15 01 02, 20 03 01 i 20 01 08) w łącznej ilości rocznej około 900 m3 tj.:
1) ok 890 m3 odpadów rocznie o kodach (20 03 01 i 15 01 02), tj. ok. 74 m3 odpadów miesięcznie;
2) ok 9 m3 odpadów rocznie o kodzie (20 01 08), tj. ok 0,75 m3 odpadów pokonsumpcyjnych miesięcznie, z terenu Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie – Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II przez okres 12 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

4.5.5.) Wartość części: 212885,39 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234630,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261360,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234630,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ”ECO-ABC” Sp. z. o. o. – Lider Konsorcjum

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECO CLEAN ENERGY S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012124833

7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 7

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234630,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-01 do 2026-05-01

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do przedmiotowego pakietu wpłynęła jedna oferta. Cena złożonej oferty przewyższa środki finansowe jakimi dysponuje Zamawiający i nie ma możliwości ich zwiększenia. W tych okolicznościach Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie pakietu nr 2 na podstawie art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 roku Pra-wo zamówień publicznych.

2025-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi