„Szkoła bez barier - przebudowa MSP nr 4 wraz z adaptacją placu szkolnego”

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W KNUROWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00144973
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00144973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-11 09:35
Lokalizacja
Knurów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3dd2c7dc-be10-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9691638714
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie kopania rowówInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie różnych nawierzchniKładzenie zaprawyBetonowanie konstrukcjiWyrównywanie podłógBetonowanie bez zbrojeniaRoboty murarskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie central telefonicznychInstalowanie linii telefonicznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "DOMBUD" SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot 0
10 203 203,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00144973 z dnia 2021-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Szkoła bez barier - przebudowa MSP nr 4 wraz z adaptacją placu szkolnego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384123222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Knurów

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-193

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 330-41-20

1.5.8.) Numer faksu: (32) 330-41-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp2@knurow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp2.knurow.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.knurow.edu.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-na-roboty-budowlane/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Szkoła bez barier - przebudowa MSP nr 4 wraz z adaptacją placu szkolnego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dd2c7dc-be10-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000462/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Szkola bez barier - przebudowa Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z adaptacją placu szkolnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068635/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCE/26/41/2021/DW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8028251,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Szkoła bez barier - przebudowa MSP nr 4 wraz z adaptacją placu szkolnego”, polegająca na przystosowaniu budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 (w skrócie MSP4), zlokalizowanej w Knurowie przy ul. Kilińskiego 6, wchodzącej w skład ZSP2, dla potrzeb osób niepełnosprawnych, obejmująca swym zakresem m.in. budowę windy osobowej dla osób niepełnosprawnych, remont generalny węzłów sanitarnych, remont stref wejściowych do budynku, wymianę istniejących schodów wejściowych, budowę pochylni najazdowej i miejsca postojowego przy wejściu głównym.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
2.1. zagospodarowanie terenu i nawierzchnie,
2.2. roboty remontowe: elewacji, dachu, rynien, rur spustowych, stolarki okiennej
i drzwiowej,
2.3. roboty budowlane wewnątrz budynku (m.in. roboty posadzkowe, tynkarskie, malarskie),
2.4. roboty w zakresie instalacji WOD-KAN,
2.5. roboty w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej,
2.6. roboty w zakresie instalacji ogrzewania i chłodzenia,
2.7. roboty w zakresie instalacji elektrycznej i niskoprądowej.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zadania określa dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), stanowiące załączniki do SWZ oraz ustalenia wynikające z projektowanych postanowień umownych. Zamawiający, dopuszcza przy wykonaniu robót budowlanych zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych wszędzie tam, gdzie w dokumentacji projektowej opisał przedmiot zamówienia za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła lub szczegółowego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę. Wszelkie parametry urządzeń i materiałów zastosowanych przez wykonawcę przy realizacji zamówienia muszą spełniać wymogi wskazane w dokumentacji projektowej. Podanie typów urządzeń należy traktować jako przykładowe.
4. Zamawiający informuje, iż roboty budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie.
W związku z powyższym, Wykonawca zobowiązany będzie do prowadzenia robót budowlanych w sposób niezakłócający pracy szkoły.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261310-0 - Kładzenie zaprawy

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10203203,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10885500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10203203,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "DOMBUD" S.A

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340126565

7.3.3) Ulica: Drzymały 15

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-059

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, zagospodarowanie terenu, roboty wykończeniowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10203203,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane