„Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pobiedno w gminie Bukowsko”
Gmina Bukowsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150263
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150263/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 14:56
- Lokalizacja
- Bukowsko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de9ccc71-cf3b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6871785579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150263 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pobiedno
w gminie Bukowsko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowsko
1.3.) Oddział zamawiającego: Bukowsko 290
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowsko 290
1.5.2.) Miejscowość: Bukowsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-505
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134674015
1.5.8.) Numer faksu: 134675466
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bukowsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bukowsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bukowsko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pobiednow gminie Bukowsko”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de9ccc71-cf3b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150263
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005598/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci wodociagowej w miejscowości Pobiedno - II etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej nr IV ”Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087270/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 471300,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pobiedno w gminie Bukowsko”
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Uzasadnienie:
Zamawiający, po przeanalizowaniu zakresu oraz wielkości zamówienia, a także Wykonawców którzy biorą udział w tego rodzaju zamówieniach (małe i średnie przedsiębiorstwa) uznał iż, podział zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, a potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia (w tym terminowemu wykonaniu). Przedmiot zamówienia stanowi zespół robót wzajemnie na siebie wpływających i wskazane jest aby wykonywał go jeden Wykonawca ze względu na ściśle ze sobą powiązane czynności oraz ze względu na zachowanie rygorów technologicznych oraz udzieloną gwarancję na wykonane robot.
3. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania inwestycyjnym pn.: "Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Pobiedno w gminie Bukowsko". Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Budowę sieci wodociągowej w miejscowości Pobiedno metodą wykopu otwartego
z rur PE w zakresie średnic Ø32- Ø160
2. Wykonanie podwiertów horyzontalnych rurą przewodową
3. Wykonanie podwiertów rurą ochronną
4. Budowa przyłączy wodociągowych z rur PE o średnicy Ø32 i Ø40
5. Dodatkowe elementy sieci wodociągowej stanowią:
- budowa hydrantów nadziemnych śr. 80 mm
- budowa studni odwodnieniowo-spustowej,
- montaż uzbrojenia sieci wodociągowej - zasuwy, trójniki, redukcje, itp.
- wykonanie napraw dróg i wjazdów po przekopach,
Ponadto zakres robót przy budowie sieci wodociągowej obejmuje:
oznakowanie robót,
dostawę materiałów,
wykonanie prac przygotowawczych, w tym rozbiórki istniejących nawierzchni, przekopy
próbne oraz zabezpieczenie instalacji obcych, wytyczenie geodezyjne trasy wodociągu
i obiektów na sieci
wykonanie wykopu w gruncie kat. III÷VI,
przygotowanie podłoża pod przewody i obiekty na sieci,
ułożenie przewodów wodociągowych, odgałęzień,
montaż armatury i kształtek na sieci wodociągowej,
wykonanie odcinków wodociągu metodą przewiertu sterowanego,
oznaczenie trasy wodociągu taśmą z wkładką metalową,
zasypanie i zagęszczenie wykopu,
odtworzenie nawierzchni po robotach,
przeprowadzenie pomiarów i badań wymaganych w specyfikacji technicznej,
wykonanie odtworzenia wjazdów do budynków,
wykonanie końcowej inwentaryzacji geodezyjnej wszystkich rurociągów i obiektów na sieci.
4. Zamawiający informuje, że powyższe zadanie dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej nr IV ”Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót
i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. (Uwaga! Przedmiar robót stanowi tylko podstawę informacyjną zgodnie
z zapisami rozdziału XIX opis sposobu obliczenia ceny).
6. Wszystkie wskazane w dokumentacji SWZ znaki towarowe, nazwy lub pochodzenie należy rozumieć jako przykładowe i rozpatrywać łącznie z wyrazem /równoważny/ pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.
7. Zaleca się, aby Wykonawcy dokonali wizji lokalnej terenu realizacji przedmiotu zamówienia
w celu dokonania oceny dokumentów i informacji przekazywanych w ramach przedmiotowego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232151-5 - Roboty budowlane w zakresie węzłów do przepompowywania wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471300,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 471300,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471300,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6840000749
7.3.3) Ulica: ul. Grodzka 10
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 579700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |