Opracowanie dokumentacji projektowych oraz programów funkcjonalno - użytkowych na przebudowę, rozbudowę, odbudowę infrastruktury drogowej
Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146570
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-12 09:49
- Lokalizacja
- Kolbuszowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8141482229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
6 przyznanych
TADEUSZ ŻAKTarnobrzeg, PL
36 900 PLNTADEUSZ ŻAKTarnobrzeg, PL
233 700 PLNTADEUSZ ŻAKTarnobrzeg, PL
30 750 PLNKRZYSZTOF FILEWICZSandomierz, PL
36 900 PLNKRZYSZTOF FILEWICZSandomierz, PL
24 600 PLNKRZYSZTOF FILEWICZSandomierz, PL
36 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.