Wykonanie ekspertyz technicznych obiektów: wieża ppoż w Nowej Dębie oraz wieża VCS w Radoszkach (zamówienie z podziałem na 2 części)
33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145319
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-11 11:25
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8672227607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznej
Wykonawcy
2 przyznane
MBMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
8899,05 PLNMBMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
8899,05 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.