Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Boguchwała (3 zadania częściowe)

Gmina Boguchwała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00153782
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00153782/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 10:11
Lokalizacja
Boguchwała, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f42e6ae-c9b1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5170036465
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

3 przyznane

ANTARES ADAM ANTONIK SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL · lot 0
47 353,77 PLN
ANTARES - Adam Antonik Spółka JawnaRzeszów, PL · lot 1
49 126,2 PLN
ANTARES ADAM ANTONIK SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL · lot 2
136 997,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153782 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Boguchwała (3 zadania częściowe)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Boguchwała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suszyckich 33

1.5.2.) Miejscowość: Boguchwała

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-040

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@boguchwala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.boguchwala.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ https://www.bip.boguchwala.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Boguchwała (3 zadania częściowe)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f42e6ae-c9b1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153782

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003450/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego cz. III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078100/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RiZ.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 192390,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Budowa oświetlenia na ulicy Technicznej – osiedle w Boguchwale
4.1.1. Zakres rzeczowy niżej wymienionego zadania obejmuje: wykonanie za-silania kablem ziemnym nN; montaż słupów parkowych na fundamencie betonowym z oprawami typu led na wysięgniku wraz z przyłączem, szaf-ką oświetleniową i opomiarowaniem.
4.1.2. Zakres I etapu obejmuje realizacje wyłącznie dla punktów oświetle-niowych - słupy 4/40/WO, 6/40/WO, 7/40/WO, 8/40/WO, 9/40/WO, 10/40/WO, 2/40/WO.
4.1.3. Wykonanie instalacji uziemienia, pomiar geodezyjny powykonawczy oraz przygotowanie kompletu dokumentów, niezbędnych do zakończenia budowy. Układ pracy sieci niskiego napięcia–TN-C.
4.1.4. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest projektem wykonaw-czym. Dopuszcza się ujęcie w ofercie, zastosowanie innych materiałów i urządzeń niż podane pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gor-szych niż określone poniżej.
4.1.5. Zakres robót :
a) Ułożenie kabla ziemnego YAKY 4x35mm 2 - 254 m
b) Ułożenie kabla ziemnego YAKY 4x50mm 2 - 20 m
c) słup parkowy 4,5 m zgodnie z rysunkiem na fundamencie beto-nowym –2 szt.
d) słup stalowy 8m zgodnie z opisem w dokumentacji na fundamen-cie betonowym –2 szt.
e) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego typu led na wysięgniku korpus AL., klosz – szkło -7 kpl.
f) montaż szafy oświetleniowej - 1 kpl
g) montaż uziemienia - bednarka ocynkowana - 254 m
h) montaż uziomów pionowych - 9m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 41991,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2. Część 2: Budowa oświetlenia drogi gminnej na dz. o nr ew. 1456 w Nosówce
4.2.1. Zakres rzeczowy niżej wymienionego zadania obejmuje: wykonanie za-silania przewodem napowietrznym izolowanym nN; montaż słupów sieci napowietrznej z oprawami na wysięgniku wraz z przyłączem, szafką oświetleniową i opomiarowaniem. Wykonanie instalacji uziemienia, po-miar geodezyjny powykonawczy oraz przygotowanie kompletu doku-mentów, niezbędnych do zakończenia budowy. Układ pracy sieci niskie-go napięcia–TN-C.
4.2.2. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest projektem wykonaw-czym. Dopuszcza się ujęcie w ofercie, zastosowanie innych materiałów i urządzeń niż podane pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gor-szych niż określone poniżej.
4.2.3. Zakres robót :
a) Ułożenie kabla ziemnego YAKY 4x35mm 2 - 505 m
b) słup bliźniaczy – szt. 10
c) słup wirowany – szt. 2
d) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego typu led - na wysięgniku – szt. 11
e) montaż szafy oświetleniowej - 1 kpl
f) montaż uziemienia - bednarka ocynkowana , pręty uziemiające .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 44715,45 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.3.2. Budowa oświetlenia drogi gminnej Racławówka Zagrody w Racła-wówce dz.1294/1”.
A. Zakres rzeczowy niżej wymienionego zadania obejmuje: wyko-nanie zasilania kablem ziemnym nN; montaż słupów stalowych na fundamencie betonowym z oprawami na wysięgniku wraz z przyłączem, szafką oświetleniową i opomiarowaniem. Wykonanie instalacji uziemienia, pomiar geodezyjny powykonawczy oraz przygotowanie kompletu dokumentów, niezbędnych do zakoń-czenia budowy. Układ pracy sieci niskiego napięcia–TN-C.
B. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest projektem wyko-nawczym. Dopuszcza się ujęcie w ofercie, zastosowanie innych materiałów i urządzeń niż podane pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone poniżej.
C. Wykonanie zasilania linii napowietrznej nN; montaż słupa z żer-dzi wirowanej wraz z oprawą.
D. Zakres robót :
a) montaż przewodu AsXSn 4x50mm 2 na sieci napowietrz-nej 15 m
b) montaż przewodu AsXSn 4x35mm 2 na sieci napowietrz-nej 36 m
c) układanie kabli YAKY 4x35mm 2 – 34 m
d) Słup wirowany– szt. 1
e) Słup bliźniaczy – szt. 1
f) Słup stalowy – szt. 1
g) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego typu led;, IP 66, IK 09-10 do 4000 K, 170-180 lm/W - 3 szt.
h) montaż szafy oświetleniowej - 1 kpl
i) montaż uziemienia - poziome kpl.
j) montaż uziemienia - prętowe kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 105683,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47353,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83148,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47353,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANTARES - Adam Antonik Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8190002330

7.3.3) Ulica: ul. Langiewicza 22

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-085

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47353,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49126,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79919,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49126,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANTARES - Adam Antonik Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130002330

7.3.3) Ulica: ul. Langiewicza 22

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-085

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49126,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136997,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184359,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136997,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANTARES - Adam Antonik Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8190002330

7.3.3) Ulica: ul. Langiewicza 22

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-085

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136997,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane