Dostosowanie pomieszczeń przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Zamawiającego pod Pracownię Tomografii oraz montaż tomografu komputerowego produkcji GE Medical, który Zamawiający posiada
POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145210
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00145210/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 10:59
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-774cd0e9-edf7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6641873185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145210 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Zamawiającego pod Pracownię Tomografii oraz montaż tomografu komputerowego produkcji GE Medical, który Zamawiający posiada
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291141752
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 6
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.starachowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zoz.starachowice.sisco.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-starachowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie pomieszczeń przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Zamawiającego pod Pracownię Tomografii oraz montaż tomografu komputerowego produkcji GE Medical, który Zamawiający posiada2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-774cd0e9-edf7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145210
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017034/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostosowanie pomieszczeń przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Zamawiającego pod Pracownię Tomografii oraz montaż tomografu komputerowego produkcji GE Medical, który Zamawiający posiada
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126799/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P/28/07/2021/TK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostosowanie pomieszczeń przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Zamawiającego pod Pracownię Tomografii oraz montaż tomografu komputerowego produkcji GE Medical, który Zamawiający posiada. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt. 5 ustawy Pzp tj. „wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć. Zmiana lokalizacji Tomografu Komputerowego.Informację o planowanej zmianie lokalizacji oraz w związane z tym dokumentacje techniczne Zamawiający otrzymał w ostatniej chwili. Trwają prace nad doprecyzowaniem warunków technicznych i dokumentacji.
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |