„Opracowanie dokumentacji projektowo –kosztorysowych rozbudowy oświetlenia drogowego w 2021 roku na terenie Gminy Jedlińsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach opcji”
GMINA JEDLIŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146159
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-11 15:45
- Lokalizacja
- Jedlińsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7962896026
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
18 przyznanych
PELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
10 701 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
7503 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3936 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
10 701 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3444 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
5338,2 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
4182 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3936 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3936 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3136,5 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
5473,5 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3936 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
14 545,5 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
4243,5 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
7921,2 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
6334,5 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
4182 PLNPELDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrójec, PL
3321 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.