Kompleksowa realizacja zadania polegającego na budowie mini ogrodu pomologicznego w ramach projektu Budżetu obywatelskiego (nr 495) pn. „Mini ogród pomologiczny”.

ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00146116
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00146116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-11 15:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bc1b29c-e4b8-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5260035127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146116 z dnia 2021-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa realizacja zadania polegającego na budowie mini ogrodu pomologicznego w ramach projektu Budżetu obywatelskiego (nr 495) pn. „Mini ogród pomologiczny”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH

1.3.) Oddział zamawiającego: ZTP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010496921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-261

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22)277 05 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bom@ztp.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ztp.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ztp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa realizacja zadania polegającego na budowie mini ogrodu pomologicznego w ramach projektu Budżetu obywatelskiego (nr 495) pn. „Mini ogród pomologiczny”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bc1b29c-e4b8-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000101/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Mini ogród pomologiczny - Budżet Obywatelski nr 495

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116850/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZTP-IV.26.10.2021.ECH Zp–10/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania polegającego na budowie mini ogrodu pomologicznego w ramach projektu Budżetu obywatelskiego pn. „Mini ogród pomologiczny”, finansowanego z budżetu obywatelskiego (nr 495), na którą składa się wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (w tym projektu budowlanego i wykonawczego) wraz ze STWiOR i przedmiarem robót oraz wykonanie robót budowlanych i ogrodniczych, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad ich realizacją.
2. Przedmiot zamówienia określają:
- Program Funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ,
- Projektowane postanowienia umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowania zostało unieważnione na postawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleni zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2021-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane