Utworzenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w gminie Kleczew
Gmina Kleczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145588
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00145588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 12:45
- Lokalizacja
- Kleczew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8248d6e-defa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6652741719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145588 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w gminie Kleczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kleczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-540
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 362700-900
1.5.8.) Numer faksu: +48 2700-940
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@kleczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kleczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w gminie Kleczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8248d6e-defa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003418/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Utworzenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w gminie Kleczew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt Nr RPWP.04.05.04-IZ.00-30-001/19dla Działania 4.5 „Ochrona przyrody”, Poddziałania 4.5.4„Edukacja ekologiczna” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107726/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGN.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
- adaptacja istniejącej ścieżki pieszej na interdyscyplinarną ścieżkę edukacyjną wyposażoną w tablice edukacyjne, ławki solarne i lampy parkowe solarne i dostosowanie jej do ruchu pieszego i pieszo-kołowego,
- budowa interdyscyplinarnej ścieżki edukacyjnej przeznaczonej dla dzieci i dorosłych oraz obiektów towarzyszących tworzące centrum edukacyjne dla mieszkańców gminy Kleczew służące poszerzaniu wiedzy na temat wykorzystania wtórnego odpadów wraz z praktycznym wykorzystaniem tej wiedzy oraz utrwalaniu nawyków,
- wyposażenie infrastruktury do prowadzenia zajęć informacyjno - edukacyjnych
2) Zakres zamówienia obejmuje:
a. opracowanie koncepcji projektowej z uwzględnieniem rozwiązań technicznych i materiałowych wg wstępnej koncepcji dołączonej do niniejszego PFU
b. opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej w zakresie opisanym w niniejszym PFU
c. sporządzenie informacji dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ)
d. sporządzenie specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robot Budowlanych (STWiORB)
e. uzyskania wynikających z przepisów opinii, uzgodnień, pozwoleń administracyjnych, decyzji, zgód
i zatwierdzeń oraz ewentualnych odstępstw od obowiązujących przepisów, uzgodnienia projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej, zaopiniowania projektu w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych, ocena oddziaływania na środowisko oraz inne dokumenty wymagane przepisami
f. uzyskania pozwolenia na budowę̨/ zgłoszenia robót budowlanych
g. wykonania robót budowlano- montażowych na podstawie zatwierdzonej dokumentacji projektowej i w oparciu o harmonogram rzeczowo – finansowy realizacji zamówienia, sprawowanie nadzoru autorskiego przez cały okres trwania inwestycji . W zakres robót i dostaw wchodzą:
- roboty przygotowawcze,
-wykonanie robót ziemnych, w tym demontaż podbudowy istniejącej ścieżki,
- wyprofilowanie terenu pod projektowane ścieżki, plac dydaktyczny i plac zabaw
- wykonanie nowej nawierzchni ścieżek
- montaż tablic edukacyjnych
- dostawa kontenera wraz z wyposażeniem przeznaczonego na salkę dydaktyczną, budowę wiaty na elektrośmieci, budowę warsztatu „ Drugiego życia”, montaż boksów na odpady segregowane
- montaż ławek i śmietników
- budowa ogrodzenia,
- wykonanie nowej zieleni
- roboty porządkowe
- podesty pod ekspozycje
- dostawa i montaż lamp solarnych , pojemników pokazowych oraz urządzeń zabawowych,
- dostawa projektora zewnętrznego wraz z ekranem nadmuchiwanym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy prawo zamówień publicznych: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu cena najniższej złożonej oferty, jednocześnie najkorzystniejszej, znacznie przekracza możliwości finansowe zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 394 595,91 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2742900,00 PLN
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |