Wykonanie robót budowlanych poprawiających dostępność budynku MORiUS w Głogowie dla osób niepełnosprawnych
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145643
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00145643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 13:00
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-def07335-ee01-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145643 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych poprawiających dostępność budynku MORiUS w Głogowie dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767265437
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych poprawiających dostępność budynku MORiUS w Głogowie dla osób niepełnosprawnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-def07335-ee01-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003361/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Wykonanie robót budowlanych poprawiających dostępność budynku MORiUS w Głogowie dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126792/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP 271.31.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie izolacji pionowej przeciwwodnej i termicznej części podziemnej wraz z odtworzeniem pierwotnych chodników, opasek i remontu nawierzchni oraz remont i rozbudowa placu przed budynkiem w ramach realizacji zadania pn. „Wykonanie robót budowlanych poprawiających dostępność budynku MORiUS w Głogowie dla osób niepełnosprawnych”.
który obejmuje w szczególności:
1 - Prace rozbiórkowe
- demontaż części ogrodzenia
- rozbiórka rampy dla osób niepełnosprawnych
- rozbiórka placu manewrowego przed budynkiem wraz z krawężnikami
- prace rozbiórkowe związane z odkryciem fundamentów:
- zbicie części tynków ścian fundamentowych,
- demontaż stolarki okiennej w pomieszczeniach piwnicznych,
- rozbiórka ścian wsporczych dwóch ramp położonych od strony południowej budynku
- demontaż skorodowanych pionowych i poziomych odcinków zewnętrznych instalacji biegnących wzdłuż budynku
2 - Prace budowlane
- Odtworzenie nowego ogrodzenia w miejscu rozebranej bramy wjazdowej o długości
ok. 3,8 mb
- wykonanie dwóch nowych zjazdów drogowych o pow. ok. 47 m2
- wykonanie nowych nawierzchni z kostki betonowej ok 624 m2
- kostka betonowa szara (część kostki z dystansami gr 8 cm)
- podsypka z miału kamiennego gr 7cm
- kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie 20 cm
- warstwa odsączająca piasku 15 cm
- zagęszczenie gruntu
- wykonanie izolacji przeciw wodnej ścian fundamentowych i izolacji termicznej
- montaż nowej stolarki okiennej w ilości ok. 8,1 m2
- zasypanie ścian fundamentowych i wykonanie opaski wokół budynków
- montaż platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z jej zadaszeniem lekką konstrukcją aluminiową krytą daszkiem z pleksy
- TYP urządzenia:
- Udźwig: 340 kg
- prędkość jazdy: 0,06m/s
- rodzaj napędu: napęd śrubowy z nakrętką bezpieczeństwa
- napięcie zasilania: 1 fazowe 240VAC ,50Hz
- zabezpieczenia zasilania: 16 A
- napięcie sterowania 24 VDC
- moc silnika 0,95 kW
- wysokość podnoszenia: 1,60 m
- ilość przystanków -2
- powierzchnia platformy: 900 x 1400
- usytuowanie wejść na platformę: naprzeciw siebie – przejazd na wprost
- wysokość ścianek bocznych: 1100mm
- rodzaj drzwi: wychylne, jednoskrzydłowe, otwierane ręcznie
- drzwi na platformie górnego przystanku: 902 x 1100
- wykonanie dwóch nowych podjazdów dla osób niepełnosprawnych od strony południowej budynku wraz z budową nowych ścian wsporczych i barierkami
- wykonanie nowych naświetleń okien piwnicznych – 10 szt.
Zadanie dofinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego (Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych).
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlano-wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |