„Budowa zbiornika wodnego służącego małej retencji”

GMINA JABŁONNA LACKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00145924
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00145924/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-11 14:18
Lokalizacja
Jabłonna Lacka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-473c7ce5-ce94-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8231559906
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa zbiorników

Wykonawcy

1 przyznane

REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH W SOKOŁOWIE PODLASKIMSokołów Podlaski, PL · lot 0
899 225,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145924 z dnia 2021-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zbiornika wodnego służącego małej retencji”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA LACKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klonowa 14

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna Lacka

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-304

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 257871023

1.5.8.) Numer faksu: 257871149

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonnalacka.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonnalacka.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jablonnalacka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa zbiornika wodnego służącego małej retencji”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-473c7ce5-ce94-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145924

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003671/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa zbiornika wodnego służącego małej retencji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088898/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 917025,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn: „Budowa zbiornika wodnego służącego małej retencji”, na działce o nr ew. 124 położonej w miejscowości Bujały-Mikosze o powierzchni zabudowy do 14755 m² i głębokości do 3 m. Dostęp do drogi publicznej odbywa się poprzez istniejące połączenie działki z drogą gminną nr ew. 190. zgodnie z dokumentacją projektową oraz szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45247270-3 - Budowa zbiorników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899225,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1217085,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899225,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Sokołowie Podlaskim

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8230002515

7.3.3) Ulica: ul. Krzywa 30

7.3.4) Miejscowość: Sokołów Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 08-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899225,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-15
2021-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane