Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00145509
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00145509/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 12:21
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bb1f360-eed3-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7240004952
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145509 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 61/63
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-323
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 422755841
1.5.8.) Numer faksu: 426748139
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@filmschool.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.filmschool.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.filmschool.lodz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bb1f360-eed3-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145509
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00044495/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ciągu techniczno-inscenizacyjnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128593/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP1/06/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1487702,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa ciągu techniczno-magazynowego w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi”.
2. Nowy ciąg techniczno-magazynowy zaplanowany jest na działce 28/5 przy granicy z działką 21/5 i 21/14, obręb W-25 w Łodzi, na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi przy ulicy Targowej 57.
3. Przedmiot polega na:
1. zdjęciu zewnętrznej jednostki pompy ciepła z dachu budynku i ustawienie jej na czas rozbiórki, oraz budowy w wyznaczonym miejscu przez Zamawiającego oraz ponowny montaż i uruchomienie po wybudowaniu budynku według projektu,
2. rozbiórce budynku technicznego z podpiwniczeniem znajdującego się na działce 28/5 przy granicy z działką 21/5 i 21/14, obręb W-25 w Łodzi o kubaturze 1042 m3 zgodnie z dołączonym projektem oraz wywóz, i utylizację gruzu,
3. budowie nowego ciągu techniczno-magazynowego (stan surowy zamknięty wraz ze ścianami działowymi, podłogami i posadzkami betonowymi, stolarką, ślusarką) o dwóch kondygnacjach bez podpiwniczenia wraz z rozprowadzeniem instalacji elektrycznych (poprowadzenie tras kablowych i kompletnych rozdzielni elektrycznych z wykonaniem pomiarów eksploatacyjnych, wykonanie instalacji niskoprądowych bez urządzeń końcowych z wykonaniem pomiarów stwierdzających sprawność linii detekcyjnych i teleinformatycznych), oraz instalacji sanitarnych w podłogach, i płycie fundamentowej (instalacja wodociągowa wewnętrzna – woda zimna, ciepła i cyrkulacja, instalacja kanalizacji sanitarnej wewnętrzna, instalacja C.O. wewnętrzna
z doprowadzeniem do kotła, instalacja klimatyzacji, instalacja kanalizacji deszczowej) na miejscu rozebranego budynku znajdującego się na działce 28/5 przy granicy z działką 21/5 i 21/14, obręb W-25 w Łodzi o kubaturze 4320 m3 .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |