Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Boruty i Brzóze Małe

Gmina Rzewnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00145960
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00145960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-11 14:29
Lokalizacja
Rzewnie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad89119f-ea26-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7571450042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00145960 z dnia 2021-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Boruty i Brzóze Małe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzewnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Rzewnie

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-225

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297613409

1.5.8.) Numer faksu: 297613445

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugrzewnie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzewnie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarzewnie.ezamawiajacy.pl/pn/gminarzewnie/demand/notice/public/34666/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Boruty i Brzóze Małe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad89119f-ea26-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002262/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Boruty

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej W miejscowości Brzóze Małe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123428/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIROŚ.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na przebudowie 2 odcinków dróg gminnych o łącznej długości 1,888 km
obejmujące:
Odcinek nr 1 : Przebudowa drogi w miejscowości Boruty, odcinek o dł. 1,226 km
Przedmiotowa inwestycja będzie obejmowała:
• roboty pomiarowe i przygotowawcze
• roboty ziemne
• wykonanie dolnej i górnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego i łamanego
• wykonanie nawierzchni bitumicznej z warstwy ścieralnej na odcinku 1,226 km
• utwardzenie istniejących zjazdów z kruszywa
• wykonanie poboczy wzmacnianych mieszanką kruszywa łamanego wzdłuż jezdni
• wymianę przepustów drogowych
• ustawienie nowego oznakowania pionowego,
• roboty wykończeniowe
Odcinek nr 2 : Przebudowa drogi w miejscowości Brzóze Małe, odcinek o dł. 0,662 km
Przedmiotowa inwestycja będzie obejmowała:
• roboty pomiarowe i przygotowawcze
• roboty ziemne
• wykonanie dolnej i górnej warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego i łamanego
• wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i zjazdów z warstwy ścieralnej na odcinku 0,662 km
• wykonanie poboczy wzmacnianych mieszanką kruszywa łamanego
• ustawienie nowego oznakowania pionowego,

Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach:

a) Załączniki nr 8a i 8b do SWZ – Przedmiary robót
b) Załącznik nr 9a i 9b do SWZ – Dokumentacja techniczna
c) Załączniki nr 10a i 10b do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 542995,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 686044,37 PLN

2021-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane