Przebudowa mostu na rzece Osa w ciągu drogi powiatowej nr 1407C Rywałd-Świecie nad Osą-Lisnowo wraz z budową tymczasowego objazdu z mostem tymczasowym
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146048
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00146048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-11 14:58
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1d26450-d59b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8762023647
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146048 z dnia 2021-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu na rzece Osa w ciągu drogi powiatowej nr 1407C Rywałd-Świecie nad Osą-Lisnowo wraz z budową tymczasowego objazdu z mostem tymczasowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871132750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ignacego Paderewskiego 233
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564648257
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgrudziadz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdgrudziadz.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzdgrudziadz.rbip.mojregion.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostu na rzece Osa w ciągu drogi powiatowej nr 1407C Rywałd-Świecie nad Osą-Lisnowo wraz z budową tymczasowego objazdu z mostem tymczasowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1d26450-d59b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000790/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa mostu na rzece Osaw miejscowości Świecie nad Osą w ciągu drogi powiatowej nr 1407C Rywałd - Świecie nad Osą - Lisnowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2585823,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamówienia należy wykonać przebudowę mostu wraz z budową mostu tymczasowego i drogi objazdowej.
Betonowy, jednoprzęsłowy ustrój niosący mostu, jest wykonany z prefabrykowanych belek sprężonych typu „T” o długości 21 metrów z zespoloną płytą żelbetową o grubości 23-28cm. Zespolenie betonu płyty z belkami jest zapewnione za pomocą prętów zbrojeniowych, wystających z górnej półki każdej belki, połączonych i zabetonowanych ze zbrojeniem płyty pomostowej.
Most usytuowany jest prostopadle do przeszkody, rzeki Osy. Oś mostu z osią rzeki tworzy kąt 90°. Rozpiętość teoretyczna mostu wynosi 19,80m.
Przekrój poprzeczny zaprojektowano jako krawężnikowy z kapą szerokości 1,30m po stronie wody dolnej i spadku poprzecznym 3,0% oraz chodnikiem szerokości 1,50m po stronie wody górnej. Niweletę jezdni na moście podniesiono w stosunku do niwelety istniejącej drogi.
Przyczółki projektuje się jako nowe, monolityczne posadowione bezpośrednio.
Za przyczółkami przewidziano płyty przejściowe żelbetowe o długości 4,00m i pochyleniu podłużnym w kierunku nasypu 10%. Na moście po obu stronach zaprojektowano barieroporęcze mostowe o parametrach N1W1.
Dodatkowo wykonane zostaną schody skarpowe wzdłuż przyczółków na skarpach po stronie wody dolnej mostu. Wykonane zostanie umocnienie skarp pod mostem materacami gabionowymi.
Przebudowywany most projektuje się na klasę A wg PN-85/S-10030 (możliwy jest przejazd pojazdów o masie do 50 t).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na to, że cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3994000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5000000,00 PLN
| 2021-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |