Przebudowa części powierzchni utwardzonych – likwidacja kanału najazdowego, poszerzenie drogi, wymiana kostki bruk., wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej oraz konserwacja i malowanie ogrodzenia

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00155481
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00155481/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 11:48
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b1e0d33-deed-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6840011078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty remontowe i renowacyjneNakładanie powłok antykorozyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155481 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części powierzchni utwardzonych – likwidacja kanału najazdowego, poszerzenie drogi, wymiana kostki bruk., wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej oraz konserwacja i malowanie ogrodzenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370015710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdlp@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rdlp_krosno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części powierzchni utwardzonych – likwidacja kanału najazdowego, poszerzenie drogi, wymiana kostki bruk., wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej oraz konserwacja i malowanie ogrodzenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b1e0d33-deed-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155481

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00027934/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa powierzchni utwardzonych, likwidacja kanału, poszerzenie drogi wewn. wraz z wymianą odcinka kostki , wykonanie przyłącza kan. deszczowej z budynku soc.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107014/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.270.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201520,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1
Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest wykonanie robót budowlanych, które obejmuje następujące czynności:
1) roboty rozbiórkowe;
2) wykonanie stabilizacji podłoża z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym;
3) wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej;
4) montaż krawężników granitowych i obrzeży betonowych;
5) układanie kostki brukowej betonowej;
6) wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej
7) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 134830,5 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia dla części 2 jest konserwacja i naprawa ogrodzenia terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie znajdującego się na działce
o nr ew. gr. 3083/3 w poniższym zakresie:
1) rozbiórka uszkodzonych cokołów betonowych monolitycznych z usunięciem gruzu betonowego.
2) wykonanie nowych cokołów betonowych wylewanych na mokro
w miejscach po rozebranych cokołach.
3) wymiana uszkodzonego cokołu ogrodzeniowego z prefabrykatu betonowego na nowy.
4) uzupełnienie drobnych ubytków betonu w słupkach ogrodzeniowych.
5) przygotowanie elementów betonowych ogrodzenia do malowania, poprzez ich oczyszczenie i zagruntowanie.
6) dwukrotne malowanie farbami silikonowymi betonowych słupków
7) oczyszczenie mechaniczne elementów stalowych ogrodzenia poprzez szczotkowanie oraz dwukrotne ich malowanie farbą chlorokauczukową (podkład antykorozyjny + powłoka malarska wierzchniego krycia). Zamawiający dopuszcza przygotowanie ww. powierzchni w innej technologii (piaskowanie lub śrutowanie) oraz użycie innej powłoki malarskiej dedykowanej dla danego stopnia oczyszczenia elementów, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych.

Zamawiający dopuszcza możliwość demontażu elementów stalowych ogrodzenia tj. bram, furtek oraz przęseł ogrodzeniowych, w celu ich odnowienia poza siedzibą Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, pod warunkiem:
1) Zamontowania na ten czas ogrodzenia tymczasowego.
2) Demontaż zostanie wykonany za pomocą techniki, która nie uszkodzi pozostałych elementów ogrodzenia.
3) Ponowny montaż odnowionych elementów ogrodzenia zostanie wykonany
w sposób trwały oraz estetyczny.
Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany przy użyciu materiałów własnych Wykonawcy a kolorystyka farb malarskich zostanie określona z Zamawiającym
w umowie, przed jej podpisaniem.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

4.5.5.) Wartość części: 66690 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie została złożona żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie została złożona żadna oferta

2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane