MODERNIZACJA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL. MONIUSZKI 8a W PABIANICACH Prace rozbiórk., prace remont., izol. ścian fundam., wykon. podłóg, wymiana okien i drzwi, mont. sufitów podwiesz., dociepl. ścian zewn.
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00146364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-12 08:33
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fd5e00a-e944-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7310005774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146364 z dnia 2021-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL. MONIUSZKI 8a W PABIANICACH
Prace rozbiórk., prace remont., izol. ścian fundam., wykon. podłóg, wymiana okien i drzwi, mont. sufitów podwiesz., dociepl. ścian zewn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470013843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzywna 6
1.5.2.) Miejscowość: Pabianice
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 422251285
1.5.8.) Numer faksu: 422251286
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.pabianice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.pabianice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.zgm.pabianice.pl/glowna/przetargi/powyzej14/.msg0x0chdoc0x01c0f43e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA NIERUCHOMOŚCI PRZY UL. MONIUSZKI 8a W PABIANICACHPrace rozbiórk., prace remont., izol. ścian fundam., wykon. podłóg, wymiana okien i drzwi, mont. sufitów podwiesz., dociepl. ścian zewn.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fd5e00a-e944-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015340/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont budynku ul. Moniuszki 8a
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124455/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM.NZP.2422.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 344732,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis podstawowego zakresu robót:
1) Rozebranie ścianek działowych - 55,428 m2
2) Rozebranie spoczników balkonowych - 0,230 m2
3) Wykucie z murów ościeżnic drzwiowych – 8 szt.
4) Obsadzenie ościeżnic drzwiowych – 12 szt.
5) Montaż drzwi wewnętrznych -10,80 m2
6) Wykonanie przesklepień otworów okiennych i drzwiowych - 0,447 m3
7) Wykonanie przesklepień z belek stalowych - 26,090 mb.
8) Wykucie otworów w ścianach z cegły - 4,601 m3
9) Uzupełnienie tynków wewnętrznych – 10,0 m2
10) Montaż ścianek działowych z płyt Gk – 74,100 m2
11) Wykonanie gładzi gipsowych na ściankach działowych – 148,200 m2
12) Zeskrobanie i zmycie starych farb, przygotow. pow. do malowania – 569,960 m2x 2
13) Likwidacja starych zacieków – 30,0 m2
14) Gruntowanie podłoży CERESITEM CT 17 – 651,040 m2
15) Dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi – 651,040 m2
16) Ułożenie glazury na ścianach w pom. Łazienek i socjalnych – 30,0 m2
17) Montaż sufitów podwieszanych + roboty towarzyszące – 85,0 + 88,0 m2
18) Zerwanie starych podłóg – 22,423 m2
19) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych - 44,846 m2
20) Wykonanie izolacji cieplnych, przeciwdźwiękowych, ułożenie styropianu, ułożenie masy samopoziomującej – 22,423 m2
21) Ułożenie płytek gresowych – 22,423 m2
22) Ułożenie na podłogach płyt OSB – 50,0 m2
23) Montaż listew przypodłogowych – 100,0 mb.
24) Ułożenie wykładzin podłogowych – 78,0 m2
25) Wymiana stolarki okiennej – 22,860 m2
26) Wykucie otworów w ścianach z cegły – 1.943 m3
27) Zamurowanie otworów w ścianach z cegły – 1,430 m3
28) Wymiana stolarki drewnianej na drzwi aluminiowe 2 szt. (kl. schod) – 8,164 m2
29) Wymiana stol. drewn. na drzwi alum. 7 szt. - 12,600 m3
30) Montaż drzwi do węzła CO – 2,820 m2
31) Wykonanie izolacji ścian fundamentowych – 32,410 m3
32) Odgrzybienie ścian fundament. - 35,210 m2
33) Wykonanie ścianki ognioodpornej (narożnik północny) 0,855 m3
34) Gruntowanie ścian fundament. przed wykon. Izolacji – 35,210 m2
35) Zasypanie wykopów - 35,210 m3
36) Przygotowanie ścian zewnętrznych pod wykon. Docieplenia – 567,250 m2
37) Docieplenie ścian styropianem – 51,860 + 567,250 + 155,580 + 200,900 m2
38) Wykonanie tynków na styropianie – 567,250 m2
39) Malowanie elewacji – 567,250 m2
40) Montaż parapetów zewnętrznych – 8,400 m2
41) Montaż daszków nad drzwiami – 4,200 + 2,760 m2
42) Wykonanie tynków na głowicach kominowych (pod kolor elewacji) – 20,625 m2
2. Wykaz robót tymczasowych i towarzyszących
1) Montaż zastaw zabezpieczających na dachu – 33,300 mb.
2) Wykonanie daszków zabezpieczających nad wejściami – 3,600 m2
3) Montaż rusztowań zewnętrznych – 25,800 m2
4) Wywiezienie gruzu i odpadów z placu budowy – 35,00 m3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta z najniższą ceną znacznie przewyższa kwotę, jaka została przeznaczona na sfinansowanie zamówienia (około 24%)SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 524974,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659999,99 PLN
| 2021-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |