Budowa skateparku przy ul. Ogrodowej w Mieszkowicach
Gmina Mieszkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00146329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-12 08:10
- Lokalizacja
- Mieszkowice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed54eae1-eec7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8581730944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Obiekty rekreacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146329 z dnia 2021-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku przy ul. Ogrodowej w Mieszkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mieszkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811686544
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fryderyka Chopina 1
1.5.2.) Miejscowość: Mieszkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-505
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mieszkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mieszkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.mieszkowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skateparku przy ul. Ogrodowej w Mieszkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed54eae1-eec7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128182/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usunięcie warstwy ziemi, roboty ziemne, podbudowa z kruszywa łamanego, położenie płyt fundamentowych żelbetonowych, wykonanie posadzki cementowej, dostawa i montaż elementów skateparku, dostawa i montaż lampy hybrydowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie do składania ofert, tj. do dnia 11 sierpnia 2021, do godz. 09:00 nie została złożona żadna oferta.| 2021-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |