Wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej w ramach zadania: Wymiana podwórek przy ul. Gagarina 4 i 2 oraz wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej.
Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00153186
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00153186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 14:39
- Lokalizacja
- Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-502bc383-e88d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7492055601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153186 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej w ramach zadania: Wymiana podwórek przy ul. Gagarina 4 i 2 oraz wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piramowicza 32
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kedzierzynkozle.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kedzierzynkozle.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f15dda4c-01df-4c59-b90f-a767d98264431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej w ramach zadania: Wymiana podwórek przy ul. Gagarina 4 i 2 oraz wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-502bc383-e88d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001345/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Wymiana nawierzchni podwórek przy ul. J. Gagarina 4 i 2; oraz wykonanie drogi dojazdowej do altany śmietnikowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120182/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.49.2021.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 47045,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Zakres zamówienia obejmuje następujące roboty budowlane realizowane w oparciu o Decyzje Nr 1/118/2021 pozwolenie budowlane Znak BA.6740.1.118.2021 z dnia 07.07.2021r. Starosty Kędzierzyńsko Kozielskiego: - roboty rozbiórkowe; - budowę chodnika;
Uwaga:
B. Zakres zamówienia określa rysunek (zał. Nr 1 )
1. Roboty drogowe
1.1 Roboty rozbiórkowe
1.2 Wykonanie drogi dojazdowej i dojścia do altany śmietnikowej
1.3 Połączenie wykonywanej nawierzchni drogi dojazdowej i dojścia do altany śmietnikowej z istniejącą
Infrastrukturą.
2. Docelowa organizacja ruchu
2.1 Montaż słupków blokujących rysunek (zał. Nr 2 )
2.2 Nawierzchnia z kostki integracyjnej rysunek ( zał. Nr 2 )
3. Branża elektryczna
3.1 Montaż rur osłonowych na kablach elektroenergetycznych zgodnie z uzgodnieniami TAURON S.A
4. Zieleń
4.1 Wykonanie trawników z humusowaniem terenu.
C. Wymóg zatrudnienia na umowę o prace. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących następujące czynności niezbędne do realizacji zamówienia:
roboty budowlane drogowe;
roboty budowlane elektroenergetyczne;
Sposób weryfikacji zatrudnienia, uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli oraz sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy.
D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają w szczególności: zał. Nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, zał. Nr 8 do SWZ Projektowane postanowienia umowy, załączona dokumentacja projektowa sporządzona przez Biuro Projektowe PRONAKO Paweł Musioł ul. Stanisława Wyspiańskiego 31, 45-513 Opole, zamieszczone wraz z załącznikami w wersji elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ.
Zamawiający udostępnia przedmiary robót, które stanowią jedynie element pomocniczy. Zamawiający umożliwia i zaleca Wykonawcy dokonanie wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W toku postępowania złożono 1 ofertę na wykonanie przedmiotu zamówienia. Kwota, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania, przed otwarciem ofert w dniu 06.08.2021r. wynosi 50 000,00 zł brutto. Podjęto decyzję o niedofinansowaniu i unieważnieniu postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79149,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79149,98 PLN
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |