Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli z terenu Gminy Tczew na podstawie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2021/2022 oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2021/2022
ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150007
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-16 13:21
- Lokalizacja
- Gniszewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5931090290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
SŁAWOMIR TECŁAWStarogard Gdański, PL
362 212,2 PLNSŁAWOMIR TECŁAWStarogard Gdański, PL
348 481,98 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.