Dostawa środków do dezynfekcji pola operacyjnego, błon śluzowych, ran i skóry pacjenta dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia.
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146697
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-12 10:34
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
4 przyznane
SUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
39 787,2 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
39 787,2 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
181 076,15 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
181 076,16 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.