Rozbudowa boiska szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu, zlok. na dz. nr 580 w miejscowości Łopoń, gm. Wojnicz
Gmina Wojnicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00146786
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00146786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-12 11:07
- Lokalizacja
- Wojnicz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27ee2dbf-eb9f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8732630130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00146786 z dnia 2021-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa boiska szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu, zlok. na dz. nr 580 w miejscowości Łopoń, gm. Wojnicz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/962e6c6a-5481-4cab-8d46-af65a3230eaf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa boiska szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu, zlok. na dz. nr 580 w miejscowości Łopoń, gm. Wojnicz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27ee2dbf-eb9f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002960/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Rozbudowa boiska szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu, zlok. na dz. nr 580 w miejscowości Łopoń, gm. Wojnicz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125270/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiot zamówienia stanowi:
Rozbudowa istniejącego boiska szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu - działka nr 580.
Celem inwestycji jest:
• rozbudowa – powiększenie istniejącego boiska
• wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej na istniejącej nawierzchni asfaltowej boiska i na poszerzeniu
• dostawa i montaż elementów wyposażenia boiska
• demontaż istniejących i budowa nowych ogrodzeń
• remont części istniejącego ogrodzenia
• dostawa i montaż elementów małej architektury
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami.
3.3. Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego w ramach programu Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Wojnicz, ul. Rynek 1; 32-830 Wojnicz – informuje o unieważnieniu prowadzonego postępowania:– na podstawie art. 255 pkt 3 PZP, z uwagi na fakt, iż cena oferty z najniższą ceną, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający kwoty tej nie może zwiększyć z braku środków.
| 2021-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |