Dostawa urządzeń laboratoryjnych

Uniwersytet Śląski w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00146385
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-12 08:40
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6340197134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Chłodziarki i zamrażarki

Wykonawcy

2 przyznane

WOJCIECH KACAWarszawa, PL
102 409,8 PLN
WOJCIECH KACAWarszawa, PL
102 409,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.