Utwardzenie ulic i chodników na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego (ul. Żurawia, Szewska, łącznik Hallera-Fabryczna).

GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00201810
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00201810/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-23 11:36
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a13b42e-926b-4e1f-8bcc-b24b0798864e
Identyfikator
7731656546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógMateriały do układania nawierzchni drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

MAJSTER RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTOMASZÓW MAZOWIECKI, PL · lot 0
471 078 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00201810 z dnia 2025-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie ulic i chodników na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego (ul. Żurawia, Szewska, łącznik Hallera-Fabryczna).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: POW 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447242311

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@tomaszow-maz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a13b42e-926b-4e1f-8bcc-b24b0798864e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie ulic i chodników na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego (ul. Żurawia, Szewska, łącznik Hallera-Fabryczna).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a13b42e-926b-4e1f-8bcc-b24b0798864e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00201810

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047770/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utwardzenie ulic i chodników na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00165342

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRI.271.1.6.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 553683,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu nawierzchni dróg prefabrykowanymi żelbetowymi płytami wielootworowymi (typu YOMB) w Tomaszowie Mazowieckim w ulicach: Żurawiej, Szewskiej, łącznik Hallera-Fabryczna.
2. Zakres podstawowych robót obejmuje:
1) obsługę geodezyjną,
2) korytowanie wraz z zagęszczeniem i wyprofilowaniem podłoża oraz z wywozem urobku,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 15 cm,
4) ułożenie nawierzchni z płyt drogowych typu YOMB 100x75x12,5 cm na podsypce i zasypce piaskowej,
5) wykonanie skosów utwardzonych przy zjazdach,
6) regulacja wysokości studni kanalizacyjnych oraz zasuw wodociągowych wraz z utwardzeniem przy włazach kostką brukową,
7) równanie poboczy,
8) wyszczególnienie powierzchni do utwardzenia:
a) Działka nr ewid. 427, 213 obręb 1 – ul. Żurawia powierzchnia do utwardzenia: 680,00 m2,
b) Działka nr ewid. 909 obręb 10 – ul. łącznik Hallera-Fabryczna powierzchnia do utwardzenia: 400,00 m2,
c) Działka nr ewid. 51/1, 33,55 obręb 14 – ul. Szewska powierzchnia do utwardzenia: 1.196,00 m2.

3. Szczegółowy zakres robót określają przedmiary robót w kosztorysie nakładczym – część III SWZ.

4. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca winien uwzględnić ponadto prace oraz koszty niezbędne do wykonania zadania m. in.:
1) dostarczenie, wdrożenie i utrzymanie oznakowania na czas budowy,
2) wykonanie prac pomiarowych/geodezyjnych w zakresie wyznaczenia przebiegu pasów drogowych, bez naruszenia prywatnej własności działek z nimi sąsiadujących,
3) uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów potwierdzających prawidłowość wykonanych robót, w tym inwentaryzację powykonawczą w 2egz. w wersji papierowej oraz elektronicznej,
4) urządzenie, utrzymanie i zabezpieczenie terenu budowy wraz z zapleczem budowy;
5) koszty doprowadzenia i zużycia energii i wody oraz innych niezbędnych mediów dla potrzeb technologicznych, zaplecza i terenu budowy;
6) utrzymanie w należytym porządku dróg dojazdowych na teren budowy, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania czystości na odcinkach związanych z transportem budowy (m.in. nie dopuszczanie do wynoszenia błota na kołach samochodów wyjeżdżających z budowy);
7) zapewnienie dozoru, a także właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy;
8) ewentualne koszty związane z wyłączeniem energii elektrycznej i innych mediów;
9) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazanie uporządkowanego terenu Zamawiającemu najpóźniej w dniu odbioru;
10) usunięcie poza teren budowy na koszt wykonawcy ze szczególnym zachowaniem przepisów ustawy o odpadach materiałów z rozbiórki nie nadających się do wykorzystania oraz nadmiaru mas ziemnych.

Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z wydanymi zaświadczeniami o możliwości realizacji robót budowlanych oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, kosztorysami nakładczymi z przedmiarami robót.

5. Hierarchia ważności dokumentów: Umowa z wykonawcą robót, SWZ, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, Kosztorys nakładczy z przedmiarem robót.
6. Wykonawca zobowiązany jest do informowania zamawiającego o wszelkich trudnościach związanych z realizacją inwestycji, co stanowi realizację obowiązku informacyjnego wykonawcy określonego w art. 651 k.c.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 471078,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 471078,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAJSTER RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732503827

7.3.3) Ulica: CEGIELNIANA 33, WĄWAŁ

7.3.4) Miejscowość: TOMASZÓW MAZOWIECKI

7.3.5) Kod pocztowy: 97-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 471078,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane