Modernizacja budynku Urzędu Miasta Puławy - remont schodów zewnętrznych

MIASTO PUŁAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00147272
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00147272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-12 13:31
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d985406b-ee13-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7162657627
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00147272 z dnia 2021-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Urzędu Miasta Puławy - remont schodów zewnętrznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO PUŁAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019371

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 5

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pulawy.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pulawy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Urzędu Miasta Puławy - remont schodów zewnętrznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985406b-ee13-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001605/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynku Urzędu Miasta Puławy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128203/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: roboty budowlane na zadaniu pn.: „Modernizacja budynku Urzędu Miasta Puławy - remont schodów zewnętrznych”.
Adres inwestycji: ul. Lubelska 5, 24-100 Puławy, działka nr ewid. 634/32.
Ogólny zakres robót do wykonania, objętych zamówieniem:
- remont powierzchni utwardzonych (schody, chodniki) w obszarze podcienia z zastosowaniem rozwiązań dla potrzeb osób niepełnosprawnych, w tym: rozbiórka płyt granitowych (bez ponownego wykorzystania), ułożenie schodów z bloczków betonowych, przełożenie płyt chodnikowych;
- rozbiórka starego i wykonanie nowego podjazdu dla osób niepełnosprawnych (zgodnie z obowiązującą normą);
- wymiana balustrad, poręczy;
- tynkowanie i malowanie słupów żelbetowych i ścian budynku od strony prowadzonego remontu, renowacja wpustów kanalizacyjnych z naprawą ułożenia płytek w ich obrębie; renowacja rozdzielni elektrycznej;
- wyposażenie przestrzeni podcienia w stojaki na rowery (przy wejściu do UM i przy tylnym wejściu do pomieszczenia Straży Miasta).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 12 sierpnia 2021 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający informuje, że unieważnił postępowanie.
2021-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane