Naprawa dachu na budynku nr 25 w IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.21.2024)
INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455502
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 09:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef8c368a-5b4b-4e31-8c57-608e9944260e
- Identyfikator
- 6750000444
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455502 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dachu na budynku nr 25 w IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.21.2024)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radzikowskiego, 152
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-342
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ifj.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ifj.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef8c368a-5b4b-4e31-8c57-608e9944260e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
badania naukowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa dachu na budynku nr 25 w IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.21.2024)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef8c368a-5b4b-4e31-8c57-608e9944260e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00125256/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty dachów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest naprawa dachu budynku nr 25 znajdującego się na terenie Instytutu Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w Krakowie wraz z doszczelnieniem powierzchni dachu i elementów występujących na dachu (tj. np. kominy, wywiewki) poprzez położenie nowego pokrycia papą termozgrzewalną wraz z wymianą obróbek blacharskich, systemu odprowadzenia wody (rynny, rury spustowe) i napraw miejscowych elewacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ, składająca się z: STWIORB oraz przedmiaru robót, który Zamawiający załącza jako materiał pomocniczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona w postepowaniu oferta została odrzucona.| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |