Zagospodarowanie terenu między budynkiem B i C na terenie Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie-II postępowanie”
Nadleśnictwo Ustka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00147038
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00147038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-12 12:23
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee9f5fc7-e9fa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8390011807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00147038 z dnia 2021-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu między budynkiem B i C na terenie Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie-II postępowanie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ustka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słupska
1.5.2.) Miejscowość: Ustka
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598144-000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ustka@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ustka.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_ustka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi leśnictwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu między budynkiem B i C na terenie Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie-II postępowanie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee9f5fc7-e9fa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00060162/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu między budynkami B i C na terenie Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Leśnik w Orzechowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121809/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 434806,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu
zagospodarowania terenu między budynkiem B i C Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego
„Leśnik” w Orzechowie.
Zamówienie obejmuje wykonanie zagospodarowania terenu z podziałem na strefę „sportu”, w
ramach której powstaną m.in. wielofunkcyjne boisko do piłki plażowej o nawierzchni z piasku
płukanego, wydzielona strefa do gry w minigolfa z siedmioma stanowiskami oraz z
zamontowanym zestawem street workout. Całość strefy sportu oddzielona będzie od strefy
„wypoczynku” ogrodzeniem gabionowym oraz nasadzeniami. Strefa „wypoczynku” składać się
będzie z ławek, hamaków, stołów do szachów, leżaków stacjonarnych oraz wiaty usytuowanej w
centralnym miejscu strefy. Całość zagospodarowanego terenu, zostanie wzbogacona o
nasadzenia w postaci drzew szczepionych, krzewów, bylin i traw. Ponadto, poruszanie się po
strefach odbywać się będzie po wydzielonych ścieżkach o nawierzchni z kostki betonowej
drobnowymiarowej.
2. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr
1 do SWZ, STWIORB stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ, a także zgodnie z zasadami wiedzy
inżynierskiej i technicznej oraz normami. Podstawą wyceny oferty jest dokumentacja projektowa
i STWIORB, z zastrzeżeniem że przedmiar robót stanowiący załącznik nr 2 do SWZ jest tylko i
wyłącznie dokumentem pomocniczym. W przypadku wątpliwości, Wykonawca obowiązany jest
do wystąpienia do Zamawiającego celem dokładnego sprecyzowania danej pracy lub użytego
materiału.
3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamówienie jest niepodzielne -
stanowi jedną techniczną całość, tj. zagospodarowanie terenu, w oparciu o jednolitą z punktu
widzenia celu, dokumentację projektową. Podzielenie zamówienia na części stwarza ryzyko
niewykonania części zamówienia. Całość zamówienia będzie realizowana na jednym terenie, w
jednym kompleksie i jego otoczeniu. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców
realizujących poszczególne części zamówienia w przypadku podzielenia zamówienia mogłaby
poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia, podział grozi nadmiernymi trudnościami
technicznymi pod względem zachowania działań technologicznych i wykonawczych. Podział zamówienia na części może zagrozić racjonalnemu wydatkowania środków publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111211-0 - Roboty w zakresie wysadzania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia,jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2021 roku do Zamawiającego wpłynęły
dwie oferty, których ceny znacznie przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 759161,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 788931,35 PLN
| 2021-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |