Remont basenu w Szkole Podstawowej Nr 11 w Puławach
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152479
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 11:20
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75bed78f-e480-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7161112506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152479 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont basenu w Szkole Podstawowej Nr 11 w Puławach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001250265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Legionu Puławskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 81 4586600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp11@um.pulawy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp11.pulawy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pulawy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
szkoła
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont basenu w Szkole Podstawowej Nr 11 w Puławach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75bed78f-e480-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00111327/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont basenu w Szkole Podstawowej Nr 11 w Puławach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114501/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191473,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane na zadaniu pn.: „Remont basenu w Szkole Podstawowej Nr 11 w Puławach”.
1. Ogólny zakres robót do wykonania, objętych zamówieniem:
- Wykonanie membrany (folii) uszczelniającej w niecce basenu krytego
- charakterystyka basenu:
- basen prostokątny z rynną przelewową
- wymiary basenu:
- długość 25,00m
- szerokość 12,50m
- powierzchnia lustra wody 312,50m2
- głębokość minimalna 1,20m
- głębokość maksymalna 1,80m
2. Przewidywany zakres robót budowlanych
- demontaż oświetlenia niecki basenu
- demontaż dysz dozujących wodę
- demontaż gniazd do mocowania lin torowych
- zerwanie zużytej membrany (folii) oraz utylizacja
- zerwanie włókniny izolacyjnej oraz utylizacja
- demontaż rusztów rynny przelewowej oraz utylizacja
- naprawa ubytków niecki po przeciekach dziurawej membrany (folii)
- przygotowanie ścian i dna niecki przed położeniem nowej włókniny izolacyjnej membrany (folii)
- osuszenie i naprawa podłoża ścian i dna niecki basenu
- wyłożenie nowej włókniny izolacyjnej oraz membrany (folii) na wcześniej położoną folię
- montaż kątowników z blach pokrytych folią na dnie przy ścianach i górnej krawędzi ścianek szczytowych
- montaż haków ze stali nierdzewnej do lin torowych i tłumiących fale po ułożeniu folii
- mocowanie drabinek na plaży w tulejach ochronnych wbetonowanych w podłoże plaży i osłoniętych kołnierzami z uszczelką
- mycie i dezynfekcja niecki, rynien, plaży i innych elementów zanieczyszczonych w wyniku prowadzonych prac
- napełnienie niecki wodą, sprawdzenie szczelności
- wykonanie izolacji wszystkich fug oraz połączeń z korytami odwadniającymi itp.,
- wymiana płytki brzegowej plaży na styku z rynną przelewową
Prace wykończeniowe
- uszczelnienie połączenia folii z rynną przelewową
- montaż nowych rusztów rynny przelewowej
- montaż i uszczelnienie dysz napływowych i spustowych dennych, wymiana elementów uszkodzonych
- uzupełnienie (naprawa) tynków w maszynowni basenu po przecieku niecki
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319615,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319615,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319615,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLOREXPOL BIS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120154643
7.3.3) Ulica: Halickiego 50
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-874
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319615,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |